Vyhledávání dovolené v Rakousku

Rakousko autobusem

Adventní trhy na zámečku Schloss Hof - Autobusem

Adventní trhy na zámečku Schloss Hof

12.12. - 12.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
480 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vídeň, v ubytovacím zařízení Adventní trhy na zámečku Schloss Hof , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od neděle 12. prosince do neděle 12. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Adventní trhy na zámečku Schloss Hof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 480,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, poznávací zájezdy.

Páteční Vídeň - Autobusem

Páteční Vídeň

17.12. - 17.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
440 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Vídeň, v Páteční Vídeň, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: pátek 17. prosinec 2021. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 14 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 440,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy.

Jednodenní lyžování v Skicircus Saalbach - Autobusem

Jednodenní lyžování v Skicircus Saalbach

18.12. - 18.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Saalbach / Hinterglemm, v ubytovacím zařízení Jednodenní lyžování v Skicircus Saalbach , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 18. prosince do soboty 18. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Jednodenní lyžování v Skicircus Saalbach levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Jednodenní lyžování Bad Gastein - Autobusem

Jednodenní lyžování Bad Gastein

18.12. - 18.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
990 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Bad Gastein, v Jednodenní lyžování Bad Gastein, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 18. prosinec 2021. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 15 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Jednodenní lyžování Kaprun - Autobusem

Jednodenní lyžování Kaprun

18.12. - 18.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Jednodenní lyžování Kaprun , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 18. prosince do soboty 18. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Jednodenní lyžování Kaprun levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

VÍDEŇ a Schönbrunn - Autobusem

VÍDEŇ a Schönbrunn

18.12. - 18.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
699 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Vídeň, v VÍDEŇ a Schönbrunn, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 18. prosinec 2021. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 15 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 699,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, adventní.

Jednodenní Lyžování Hochkar - Autobusem

Jednodenní Lyžování Hochkar

8.1. - 8.1.2022
Bez stravy
Autobus

1 193 Kč
990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochkar, v ubytovacím zařízení Jednodenní Lyžování Hochkar , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 8. ledna do soboty 8. ledna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Jednodenní Lyžování Hochkar levně se slevou 17 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Jednodenní lyžování Kaprun - Autobusem

Jednodenní lyžování Kaprun

8.1. - 8.1.2022
Bez stravy
Autobus

 
990 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Kaprun / Zell am See, v Jednodenní lyžování Kaprun, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 8. leden 2022 a návratem/příjezdem: sobota 8. leden 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 36 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Jednodenní Lyžování Hochkar - Autobusem

Jednodenní Lyžování Hochkar

15.1. - 15.1.2022
Bez stravy
Autobus

1 193 Kč
990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochkar, v ubytovacím zařízení Jednodenní Lyžování Hochkar , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 15. ledna do soboty 15. ledna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 43 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Jednodenní Lyžování Hochkar levně se slevou 17 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Jednodenní lyžování Hinterstoder - Autobusem

Jednodenní lyžování Hinterstoder

15.1. - 15.1.2022
Bez stravy
Autobus

988 Kč
899 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Hinterstoder, v Jednodenní lyžování Hinterstoder, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 15. leden 2022 a návratem/příjezdem: sobota 15. leden 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 43 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 9 % je nyní aktuálně v ceně 899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Jednodenní lyžování Kaprun - Autobusem

Jednodenní lyžování Kaprun

15.1. - 15.1.2022
Bez stravy
Autobus

 
990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Jednodenní lyžování Kaprun , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 15. ledna do soboty 15. ledna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 43 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Jednodenní lyžování Kaprun levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Nákupy v Primarku - Autobusem

Nákupy v Primarku

15.1. - 15.1.2022
Bez stravy
Autobus

 
370 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Vídeň, v Nákupy v Primarku, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 15. leden 2022 a návratem/příjezdem: sobota 15. leden 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 43 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 370,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 46 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Autobusem do Rakouska s garancí nejnižší ceny. Zájezdy do Rakouska autokarem online. 11299 zájezdů do Rakouska 2021/2022. Rakousko autobusem.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Rakousko 2021 nebo Rakousko 2022. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Rakousko 2021 nebo First Minute Rakousko 2022.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Rakousko levně nebo luxusní dovolená Rakousko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Rakousko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Rakousko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Rakousko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Rakousko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Rakousko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Rakousko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Rakousko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů