Vyhledávání

Last Minute Burgenland

Der Freiraum (Güssing) - Last Minute Burgenland

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma

Der Freiraum (Güssing)

25.9. - 2.10.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
10 035 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Burgenland, Der Freiraum (Güssing), v ubytovacím zařízení Der Freiraum (Güssing) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do soboty 2. října 2021. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Der Freiraum (Güssing) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10035,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Burgenland, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Penzion Amelie (Mörbisch Am See) - Last Minute Burgenland

Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 100 m.

Penzion Amelie (Mörbisch Am See)

26.9. - 30.9.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 984 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Burgenland, Penzion Amelie (Mörbisch am See), v Penzion Amelie (Mörbisch Am See), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. září 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3984,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Burgenland, pobytové zájezdy.

Der Freiraum (Güssing) - Last Minute Burgenland

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma

Der Freiraum (Güssing)

26.9. - 30.9.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 474 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Burgenland, Der Freiraum (Güssing), v ubytovacím zařízení Der Freiraum (Güssing) s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 26. září do čtvrtka 30. září 2021. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Der Freiraum (Güssing) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5474,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Burgenland, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Am Greiner (Rust Am Neusiedler See) - Last Minute Burgenland

Vnitřní bazén, TV, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 500 m.

Am Greiner (Rust Am Neusiedler See)

26.9. - 30.9.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 921 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Burgenland, Am Greiner (Rust am Neusiedler See), v Am Greiner (Rust Am Neusiedler See), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. září 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5921,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Burgenland, pobytové zájezdy.

Pannonia Tower Parndorf - Last Minute Burgenland

Domácí zvířata povolena, Kuchyňský kout

Pannonia Tower Parndorf

26.9. - 30.9.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
6 718 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Burgenland, Vila Pannonia (Ritzing), v ubytovacím zařízení Pannonia Tower Parndorf s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 26. září do čtvrtka 30. září 2021. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Pannonia Tower Parndorf levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6718,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Burgenland, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Post (Illmitz) - Last Minute Burgenland

TV, Dětské hřiště, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 0 m.

Post (Illmitz)

26.9. - 30.9.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
4 106 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Burgenland, Post (Illmitz), v Post (Illmitz), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. září 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4106,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Burgenland, pobytové zájezdy.

Laubenhof - Last Minute Burgenland

TV, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma

vzdálenost od letiště: 55 km, vzdálenost od centra města: 100 m.

Laubenhof

26.9. - 30.9.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 984 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Burgenland, Laubenhof, v ubytovacím zařízení Laubenhof s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 26. září do čtvrtka 30. září 2021. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Laubenhof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3984,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Burgenland, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Xylophon (Lutzmannsburg) - Last Minute Burgenland

Dětský koutek, Dětské hřiště, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 116 km.

Xylophon (Lutzmannsburg)

29.9. - 7.10.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

 
23 870 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Burgenland, Xylophon (Lutzmannsburg), v Xylophon (Lutzmannsburg), ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 29. září 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 7. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 23870,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Burgenland, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Xylophon (Lutzmannsburg) - Last Minute Burgenland

Dětský koutek, Dětské hřiště, Fitness, Animační programy, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od letiště: 116 km.

Xylophon (Lutzmannsburg)

29.9. - 8.10.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

 
27 280 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Burgenland, Xylophon (Lutzmannsburg), v ubytovacím zařízení Xylophon (Lutzmannsburg) , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od středy 29. září do pátku 8. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Xylophon (Lutzmannsburg), který je aktuálně na prodej online v ceně 27280,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Burgenland, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Sifkovits - Last Minute Burgenland

Sifkovits

30.9. - 3.10.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
4 560 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Burgenland, v Sifkovits, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 30. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 3. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 7 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4560,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Burgenland, sportovní zájezdy, lyžařské.

Post (Illmitz) - Last Minute Burgenland

TV, Dětské hřiště, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 0 m.

Post (Illmitz)

30.9. - 3.10.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
4 106 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Burgenland, Post (Illmitz), v ubytovacím zařízení Post (Illmitz) s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 30. září do neděle 3. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Post (Illmitz) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4106,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Burgenland, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Hügellandhof (Neuhaus Am Klausenbach) - Last Minute Burgenland

Bar, Hotelová restaurace

Hügellandhof (Neuhaus Am Klausenbach)

30.9. - 3.10.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
4 583 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Burgenland, Hügellandhof (Neuhaus am Klausenbach), v Hügellandhof (Neuhaus Am Klausenbach), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 30. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 3. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 7 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4583,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Burgenland, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 213 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Burgenland.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Burgenland v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021/2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Burgenland.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Burgenland 2021 nebo Burgenland 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Burgenland? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Burgenland si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Burgenland. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Burgenland. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Burgenland, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Burgenland.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Burgenland za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Burgenland.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.