Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Burgenland

Last Minute Burgenland

Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni

6.12. - 6.12.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
859 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Burgenland, v ubytovacím zařízení Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od úterý 6. prosince do úterý 6. prosince 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 10 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 859,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Burgenland, zima 2022/2023, pobytové zájezdy.

Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni - Last Minute Burgenland

Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni

13.12. - 13.12.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
859 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Burgenland, v Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 13. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: úterý 13. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 17 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 859,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Burgenland, pobytové zájezdy.

Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni - Last Minute Burgenland

Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni

20.12. - 20.12.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
859 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Burgenland, v ubytovacím zařízení Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od úterý 20. prosince do úterý 20. prosince 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Předvánoční Nákupy V Parndorfu Se Zastávkou Ve Vídni levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 859,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Burgenland, zima 2022/2023, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-3 z celkem 3 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute Burgenland. Rezervaci dovolené v lokalitě Burgenland s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2022/2023. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Burgenland.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Burgenland 2022 nebo Burgenland 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Burgenland 2022 nebo First Minute Burgenland 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Burgenland levně nebo luxusní dovolená Burgenland.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Burgenland si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Burgenland. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Burgenland. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Burgenland, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Burgenland.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Burgenland za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Burgenland.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.