Vyhledávání dovolené v Rakousku

Ceny v Rakousku

Jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Rakousku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Rakousko.

Ceny v Rakousku
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety23 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety30 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety89 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety122 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety127 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety203 Kč
Taxi v pracovní den - cena za 1 km doprava53 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava99 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava1168 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje18 Kč
Džus nealkoholické nápoje28 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje38 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje61 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje71 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv917 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv2019 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv2261 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv2614 Kč
Kiwi potraviny5 Kč
Pečivo potraviny10 Kč
Okurka potraviny13 Kč
Brambory 1 kg potraviny18 Kč
Grapefruit potraviny20 Kč
Ananas potraviny25 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny28 Kč
Mléko 1 l potraviny28 Kč
Hlávkový salát potraviny28 Kč
Zmrzlina potraviny33 Kč
Čokoláda potraviny38 Kč
Chléb 500 g potraviny41 Kč
Rýže 1 kg potraviny43 Kč
Švestky potraviny46 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny56 Kč
Jablka 1 kg potraviny58 Kč
Jablka 1 kg potraviny58 Kč
Rajčata 1 kg potraviny61 Kč
Vejce 12 ks potraviny79 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny119 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny122 Kč
Sýr 500 g potraviny152 Kč
Sušenky potraviny180 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny218 Kč
Sýr 1 kg potraviny257 Kč
Salám potraviny437 Kč
Koláče potraviny754 Kč
Káva restaurace51 Kč
Sendvič restaurace76 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace89 Kč
Hamburger restaurace89 Kč
Cappuccino restaurace89 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace91 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace178 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace229 Kč
Míchaný nápoj restaurace229 Kč
Polední menu v centru restaurace254 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace368 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace508 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace673 Kč
Vyhledávání dovolené v Rakousku

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Ceny v Rakousku.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Rakousko 2022 nebo Rakousko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Rakousko 2022 nebo First Minute Rakousko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Rakousko levně nebo luxusní dovolená Rakousko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Rakousko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Rakousko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Rakousko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Rakousko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Rakousko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Rakousko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Rakousko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.