Vyhledávání

Last Minute Hochkönig

Apartmány Hinterreith - Last Minute Hochkönig

Lednička, Zastávka skibusu

vzdálenost od sjezdovky: 280 m, vzdálenost od centra města: 1,4 km.

Apartmány Hinterreith

30.10. - 6.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

6 388 Kč
6 005 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochkönig, Apartmány Hinterreith, v ubytovacím zařízení Apartmány Hinterreith s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 30. října do soboty 6. listopadu 2021. Doprava s příjezdem na místo za 13 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Apartmány Hinterreith levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 6005,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochkönig, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Apartmány Hinterreith - Last Minute Hochkönig

Lednička, Zastávka skibusu

vzdálenost od sjezdovky: 280 m, vzdálenost od centra města: 1,4 km.

Apartmány Hinterreith

13.11. - 20.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

6 388 Kč
6 005 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Hochkönig, Apartmány Hinterreith, v Apartmány Hinterreith, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 13. listopad 2021 a návratem/příjezdem: sobota 20. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 27 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně se slevou 6 %, v ceně 6005,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochkönig, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpenparks Resort Maria Alm - Last Minute Hochkönig

TV, Tenis, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od sjezdovky: 200 m.

Alpenparks Resort Maria Alm

19.12. - 23.12.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 550 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Hochkönig, AlpenParks Resort Maria Alm, v ubytovacím zařízení Alpenparks Resort Maria Alm s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 19. prosince do čtvrtka 23. prosince 2021. Doprava s příjezdem na místo za 63 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Alpenparks Resort Maria Alm levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8550,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochkönig, zima 2021/2022, pobytové zájezdy.

Almerwirt - Last Minute Hochkönig

Almerwirt

26.12. - 2.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
11 586 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2021 v lokalitě Hochkönig, v Almerwirt, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 2. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 70 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 11586,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochkönig, Silvestr 2021/2022 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Almerwirt je 82 % podle referencí od 61 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Alpenparks Resort Maria Alm - Last Minute Hochkönig

TV, Tenis, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od sjezdovky: 200 m.

Alpenparks Resort Maria Alm

30.12. - 2.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
11 209 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Hochkönig, AlpenParks Resort Maria Alm, v ubytovacím zařízení Alpenparks Resort Maria Alm s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 30. prosince do neděle 2. ledna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 74 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Alpenparks Resort Maria Alm levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11209,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochkönig, zima 2021/2022,Silvestr 2021/2022 - silvestrovský pobyt, pobytové zájezdy.

Almerwirt - Last Minute Hochkönig

Almerwirt

6.1. - 9.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 350 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Hochkönig, v Almerwirt, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 6. leden 2022 a návratem/příjezdem: neděle 9. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 81 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4350,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochkönig, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Almerwirt je 82 % podle referencí od 61 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Alpenparks Resort Maria Alm - Last Minute Hochkönig

TV, Tenis, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od sjezdovky: 200 m.

Alpenparks Resort Maria Alm

9.1. - 13.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
11 866 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Hochkönig, AlpenParks Resort Maria Alm, v ubytovacím zařízení Alpenparks Resort Maria Alm s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 9. ledna do čtvrtka 13. ledna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 84 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Alpenparks Resort Maria Alm levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11866,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochkönig, zima 2021/2022, pobytové zájezdy.

Bergheimat (Mühlbach Am Hochkönig) - Last Minute Hochkönig

Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 3,5 km, vzdálenost od sjezdovky: 3,5 km.

Bergheimat (Mühlbach Am Hochkönig)

13.1. - 16.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
7 054 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Hochkönig, Bergheimat (Mühlbach am Hochkönig), v Bergheimat (Mühlbach Am Hochkönig), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 13. leden 2022 a návratem/příjezdem: neděle 16. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 88 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 7054,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochkönig, pobytové zájezdy.

Almerwirt - Last Minute Hochkönig

Almerwirt

20.1. - 23.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 601 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochkönig, v ubytovacím zařízení Almerwirt s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 20. ledna do neděle 23. ledna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 95 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Almerwirt levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4601,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochkönig, zima 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 61 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Almerwirt - Last Minute Hochkönig

Almerwirt

23.1. - 27.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 240 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Hochkönig, v Almerwirt, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 23. leden 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 27. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 98 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8240,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochkönig, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Almerwirt je 82 % podle referencí od 61 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Sonnenhang - Last Minute Hochkönig

TV, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

vzdálenost od sjezdovky: 1,7 km.

Sonnenhang

12.2. - 19.2.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

15 106 Kč
14 200 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochkönig, Sonnenhang, v ubytovacím zařízení Sonnenhang s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 12. února do soboty 19. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 118 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Sonnenhang levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 14200,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochkönig, zima 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Almerwirt - Last Minute Hochkönig

Almerwirt

13.2. - 17.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
9 360 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Hochkönig, v Almerwirt, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 13. únor 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 17. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 119 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 9360,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochkönig, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Almerwirt je 82 % podle referencí od 61 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 148 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Hochkönig.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Hochkönig v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021/2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Hochkönig.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Hochkönig 2021 nebo Hochkönig 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Hochkönig? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Hochkönig si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Hochkönig. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Hochkönig. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Hochkönig, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Hochkönig.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Hochkönig za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Hochkönig.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.