Vyhledávání

Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Hoppet - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Hoppet

20.10. - 23.10.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

6 000 Kč
5 760 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen, v ubytovacím zařízení Hoppet s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 20. října do soboty 23. října 2021. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Hoppet levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5760,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal) - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětské hřiště, Fitness, Bar, Hotelová restaurace

Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal)

21.10. - 24.10.2021
Polopenze s nápoji
Vlastní doprava

 
3 540 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen, Gasthof Hamberg (Hart im Zillertal), v Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 21. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 24. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt je se stravou formou polopenze s nápoji. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3540,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, pobytové zájezdy.

Landhaus Maridl - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Landhaus Maridl

24.10. - 28.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 053 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen, v ubytovacím zařízení Landhaus Maridl , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 24. října do čtvrtka 28. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Landhaus Maridl levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2053,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Gasthof Hamberg - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

TV, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 3,6 km, vzdálenost od centra města: 10 m.

Gasthof Hamberg

24.10. - 28.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
3 537 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen, Gasthof Hamberg, v Gasthof Hamberg, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 24. říjen 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 28. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 7 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3537,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Gasthof Hamberg je 80 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal) - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětské hřiště, Fitness, Bar, Hotelová restaurace

Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal)

28.10. - 31.10.2021
Polopenze s nápoji
Vlastní doprava

 
3 540 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen, Gasthof Hamberg (Hart im Zillertal), v ubytovacím zařízení Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal) s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 28. října do neděle 31. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze s nápoji. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Gasthof Hamberg (Hart Im Zillertal) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3540,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Aktivhotel Kohlerhof - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 1000 m, vzdálenost od sjezdovky: 0 m.

Aktivhotel Kohlerhof

28.10. - 31.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 740 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen, Aktivhotel Kohlerhof, v Aktivhotel Kohlerhof, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 31. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 11 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8740,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Aktivhotel Kohlerhof je 92 % podle referencí od 17 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Hoppet - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Hoppet

3.11. - 8.11.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

9 219 Kč
8 850 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen, v ubytovacím zařízení Hoppet s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 3. listopadu do pondělí 8. listopadu 2021. Doprava s příjezdem na místo za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Hoppet levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 8850,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Landhaus Maridl - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Landhaus Maridl

25.11. - 28.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 085 Kč

Dovolená Rakousko 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen, v Landhaus Maridl, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 25. listopad 2021 a návratem/příjezdem: neděle 28. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 39 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2085,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, pobytové zájezdy.

Kosis Sports Lifestyle (Ex. Sonne) - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Kosis Sports Lifestyle (Ex. Sonne)

2.12. - 5.12.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 333 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen, v ubytovacím zařízení Kosis Sports Lifestyle (Ex. Sonne) s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. prosince do neděle 5. prosince 2021. Doprava s příjezdem na místo za 46 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Kosis Sports Lifestyle (Ex. Sonne) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8333,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, zima 2021/2022, pobytové zájezdy.

Gasthof Hamberg - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

TV, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 3,6 km, vzdálenost od centra města: 10 m.

Gasthof Hamberg

4.12. - 11.12.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 269 Kč

Dovolená Rakousko 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen, Gasthof Hamberg, v Gasthof Hamberg, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 11. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 48 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 10269,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Gasthof Hamberg je 80 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Chalet Spatn - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Chalet Spatn

4.12. - 11.12.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
13 474 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochzillertal / Hochfügen, v ubytovacím zařízení Chalet Spatn , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. prosince do soboty 11. prosince 2021. Doprava s příjezdem na místo za 48 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Chalet Spatn levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13474,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, zima 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Kosis Sports Lifestyle (Ex. Sonne) - Last Minute Hochzillertal / Hochfügen

Kosis Sports Lifestyle (Ex. Sonne)

4.12. - 11.12.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
16 665 Kč

Dovolená Rakousko 2021 v lokalitě Hochzillertal / Hochfügen, v Kosis Sports Lifestyle (Ex. Sonne), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 11. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 48 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, v ceně 16665,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 154 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Hochzillertal / Hochfügen.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Hochzillertal / Hochfügen v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021/2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Hochzillertal / Hochfügen.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Hochzillertal / Hochfügen 2021 nebo Hochzillertal / Hochfügen 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Hochzillertal / Hochfügen? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Hochzillertal / Hochfügen si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Hochzillertal / Hochfügen. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Hochzillertal / Hochfügen. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Hochzillertal / Hochfügen, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Hochzillertal / Hochfügen.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Hochzillertal / Hochfügen za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Hochzillertal / Hochfügen.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.