Vyhledávání dovolené v Rakousku

Apartmány Mauterndorf

Apartmány Mauterndorf

Lednička

vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Apartmány Mauterndorf 1.2. - 5.2.

1.2. - 5.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
4 880 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael, Apartmány Mauterndorf, v ubytovacím zařízení Apartmány Mauterndorf , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od úterý 1. února do soboty 5. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Apartmány Mauterndorf levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4880,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Mauterndorf - Hotel

Lednička

vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Apartmány Mauterndorf 19.2. - 26.2.

19.2. - 26.2.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 390 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Lungau / St. Michael, Apartmány Mauterndorf, v Apartmány Mauterndorf, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 19. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 26. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 25 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Apartmány Mauterndorf je 86 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartmány Mauterndorf - Hotel

Lednička

vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Apartmány Mauterndorf 21.2. - 26.2.

21.2. - 26.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
6 100 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael, Apartmány Mauterndorf, v ubytovacím zařízení Apartmány Mauterndorf , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 21. února do soboty 26. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Apartmány Mauterndorf levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6100,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Mauterndorf - Hotel

Lednička

vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Apartmány Mauterndorf 1.3. - 5.3.

1.3. - 5.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 080 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Lungau / St. Michael, Apartmány Mauterndorf, v Apartmány Mauterndorf, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 1. březen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 5. březen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 35 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3080,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Apartmány Mauterndorf je 86 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartmány Mauterndorf - Hotel

Lednička

vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Apartmány Mauterndorf 5.3. - 8.3.

5.3. - 8.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
4 000 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael, Apartmány Mauterndorf, v ubytovacím zařízení Apartmány Mauterndorf , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 5. března do úterý 8. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 39 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Apartmány Mauterndorf levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4000,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Mauterndorf - Hotel

Lednička

vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Apartmány Mauterndorf 12.3. - 15.3.

12.3. - 15.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
3 780 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Lungau / St. Michael, Apartmány Mauterndorf, v Apartmány Mauterndorf, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 12. březen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 15. březen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 46 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3780,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Apartmány Mauterndorf je 86 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartmány Mauterndorf - Hotel

Lednička

vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Apartmány Mauterndorf 15.3. - 19.3.

15.3. - 19.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 440 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael, Apartmány Mauterndorf, v ubytovacím zařízení Apartmány Mauterndorf , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od úterý 15. března do soboty 19. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 49 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Apartmány Mauterndorf levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2440,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).Na této stránce naleznete: Apartmány Mauterndorf v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Apartmány Mauterndorf se stravou formou: snídaně, bez stravy. Výhodná nabídka ubytování v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael. Dovolená Apartmány Mauterndorf - Rakousko 2022. Apartmány Mauterndorf.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Lungau / St. Michael? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Lungau / St. Michael jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Lungau / St. Michael 2022 nebo Lungau / St. Michael 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Lungau / St. Michael? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Rakousko 2022 nebo Rakousko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Rakousko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Rakousko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Rakousko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Rakousko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Rakousko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Rakousko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Rakousko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Rakousko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů