Vyhledávání dovolené v Rakousku

Hotel Penzion Unterbräu

Ubytování
TV, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Hotel Penzion Unterbräu

Hotel Penzion Unterbräu 1.10. - 8.10.

1.10. - 8.10.2023
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
8 478 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental, Hopfgarten, v ubytovacím zařízení Hotel Penzion Unterbräu s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. října do neděle 8. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Hotel Penzion Unterbräu, který je aktuálně na prodej online v ceně 8478,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rakousko hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Vybavení

hala s recepcí, wi-fi zdarma, jídelna, parkoviště je cca 100 m od domu, zdarma, nehlídané.

Ubytování

2-3 lůžkové pokoje mají koupelnu s WC, kabelovou TV, fén a jsou zařízené ve venkovském stylu.

Stravování

all inclusive – snídaně bufet, svačinový balíček, odpoledne se podávají koláče, večeře menu o 3 chodech s možností výběru u hlavního jídla. Do 22.00 hod jsou k dispozici nápoje jako pivo, stolní víno, káva, čaj a nealkoholické nápoje. Stravování začíná večeří a končí snídaní.

Cena zahrnuje

ubytování s all inclusive, ložní prádlo.

Příplatky

pobytová taxa 1,5 Euro/noc/osoba od 15 let, komplexní pojištění 37 Kč/osoba a den a připojištění COVID-Plus 390 Kč/osoba a pobyt.

Slevy

dítě ubytované na 3. lůžku do 12,9 let zdarma, 13-15,9 let 50%, ostatní 30%.

Popis

tradiční penzion s rodinnou atmosférou leží v centru Hopfgartenu, cca 400 m od lanovky s letním provozem. Pokud plánujete o dovolené lanovky s letním provozem v oblasti Brixentalu, doporučujeme zakoupení karty Erlebniscard (85,50 Euro/6 dní/dospělí).

Poznámky

po celou sezonu minimální počet nocí 3, nástupní dny na ubytování každý den a akce 7=6. Pobyt se psem není možný.

Ubytování
TV, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Hotel Penzion Unterbräu - Hotel Penzion Unterbräu

Hotel Penzion Unterbräu 2.3. - 9.3.

2.3. - 9.3.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 790 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2024 v lokalitě Skiwelt Brixental, Hopfgarten, v Hotel Penzion Unterbräu, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. březen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 9. březen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 161 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rakousko hotel, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Hotel Penzion Unterbräu je 76 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
TV, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Hotel Penzion Unterbräu - Hotel Penzion Unterbräu

Hotel Penzion Unterbräu 2.3. - 9.3.

2.3. - 9.3.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 160 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental, Hopfgarten, v ubytovacím zařízení Hotel Penzion Unterbräu s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. března do soboty 9. března 2024. Doprava s příjezdem na místo za 161 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Hotel Penzion Unterbräu, který je aktuálně na prodej online v ceně 12160,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rakousko hotel, jaro 2023/2024, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
TV, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Hotel Penzion Unterbräu - Hotel Penzion Unterbräu

Hotel Penzion Unterbräu 16.3. - 23.3.

16.3. - 23.3.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 790 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2024 v lokalitě Skiwelt Brixental, Hopfgarten, v Hotel Penzion Unterbräu, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 16. březen 2024 a návratem/příjezdem: sobota 23. březen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 175 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rakousko hotel, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Hotel Penzion Unterbräu je 76 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
TV, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Hotel Penzion Unterbräu - Hotel Penzion Unterbräu

Hotel Penzion Unterbräu 17.3. - 24.3.

17.3. - 24.3.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 284 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental, Hopfgarten, v ubytovacím zařízení Hotel Penzion Unterbräu s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 17. března do neděle 24. března 2024. Doprava s příjezdem na místo za 176 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Hotel Penzion Unterbräu, který je aktuálně na prodej online v ceně 12284,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rakousko hotel, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
TV, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Hotel Penzion Unterbräu - Hotel Penzion Unterbräu

Hotel Penzion Unterbräu 28.3. - 31.3.

28.3. - 31.3.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
5 263 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2024 v lokalitě Skiwelt Brixental, Hopfgarten, v Hotel Penzion Unterbräu, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. březen 2024 a návratem/příjezdem: neděle 31. březen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 187 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5263,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rakousko hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Hotel Penzion Unterbräu je 76 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.Na této stránce naleznete: Hotel Penzion Unterbräu v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Hotel Penzion Unterbräu se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental. Dovolená Hotel Penzion Unterbräu - Rakousko 2023/2024. Hotel Penzion Unterbräu.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Rakousko 2024, Rakousko Invia, Rakousko dovolená, Rakousko ubytování, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.