Vyhledávání dovolené v Rakousku

Huttersberg

Huttersberg

Huttersberg 19.3. - 26.3.

19.3. - 26.3.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 430 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hinterstoder, v ubytovacím zařízení Huttersberg s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 19. března do neděle 26. března 2023. Doprava s příjezdem na místo za 167 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Huttersberg, který je aktuálně na prodej online v ceně 11430,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2022/2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 103 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).Na této stránce naleznete: Huttersberg v Rakousku v letovisku Hinterstoder - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Huttersberg se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Rakousku v letovisku Hinterstoder. Dovolená Huttersberg - Rakousko 2022/2023. Huttersberg.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Hinterstoder? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Hinterstoder jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Hinterstoder 2022 nebo Hinterstoder 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Hinterstoder? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Rakousko 2022 nebo Rakousko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Rakousko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.