Vyhledávání

Berghotel Madlener - Rakousko

Berghotel Madlener - Hotel

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 450 m.

Berghotel Madlener

16.12. - 19.12.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 589 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, Berghotel Madlener, v ubytovacím zařízení Berghotel Madlener s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 16. prosince do neděle 19. prosince 2021. Doprava s příjezdem na místo za 60 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Berghotel Madlener levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6589,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2021/2022, pobytové zájezdy.

Berghotel Madlener - Hotel

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 450 m.

Berghotel Madlener

8.1. - 15.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
19 828 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vorarlbersko, Berghotel Madlener, v Berghotel Madlener, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 8. leden 2022 a návratem/příjezdem: sobota 15. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 83 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 19828,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Berghotel Madlener - Hotel

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 450 m.

Berghotel Madlener

20.2. - 24.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
13 406 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, Berghotel Madlener, v ubytovacím zařízení Berghotel Madlener s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 20. února do čtvrtka 24. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 126 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Berghotel Madlener levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13406,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2021/2022, pobytové zájezdy.

Berghotel Madlener - Hotel

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 450 m.

Berghotel Madlener

13.3. - 20.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
23 460 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vorarlbersko, Berghotel Madlener, v Berghotel Madlener, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 13. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 20. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 147 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 23460,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Berghotel Madlener - Hotel

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 450 m.

Berghotel Madlener

27.3. - 3.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
16 170 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, Berghotel Madlener, v ubytovacím zařízení Berghotel Madlener s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 27. března do neděle 3. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 161 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Berghotel Madlener, který je aktuálně na prodej online v ceně 16170,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2021/2022, pobytové zájezdy.

Berghotel Madlener - Hotel

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 450 m.

Berghotel Madlener

31.3. - 3.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 085 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vorarlbersko, Berghotel Madlener, v Berghotel Madlener, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 31. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 3. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 165 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8085,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Reklama

Na této stránce naleznete: Berghotel Madlener 2021/2022.️ Garance nejnižší ceny. Pobyty se stravou: polopenze, polopenze, polopenze, polopenze, polopenze, polopenze, polopenze. Výhodná nabídka dovolené v Rakousku 2021/2022. Berghotel Madlener - Rakousko.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Vorarlbersko? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Vorarlbersko jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Vorarlbersko 2021 nebo Vorarlbersko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Vorarlbersko? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Rakousko 2021 nebo Rakousko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Rakousko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Rakousko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Rakousko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Rakousko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Rakousko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Rakousko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Rakousko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Rakousko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.