Vyhledávání dovolené v Rakousku

Rosengartl

Rosengartl

Rosengartl 17.8. - 20.8.

17.8. - 20.8.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 860 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, v ubytovacím zařízení Rosengartl s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 17. srpna do soboty 20. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Rosengartl levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2860,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 54 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Rosengartl - Rakousko Hotel

Rosengartl 7.9. - 12.9.

7.9. - 12.9.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
4 255 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Zillertal Arena, v Rosengartl, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 7. září 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 12. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 23 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4255,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Rosengartl je 78 % podle referencí od 54 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Rosengartl - Rakousko Hotel

Rosengartl 7.9. - 14.9.

7.9. - 14.9.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 955 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, v ubytovacím zařízení Rosengartl s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 7. září do středy 14. září 2022. Doprava s příjezdem na místo za 23 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Rosengartl levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5955,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 54 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Rosengartl - Rakousko Hotel

Rosengartl 14.9. - 19.9.

14.9. - 19.9.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
4 255 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Zillertal Arena, v Rosengartl, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 14. září 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 19. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 30 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4255,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Rosengartl je 78 % podle referencí od 54 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.Na této stránce naleznete: Rosengartl v Rakousku v letovisku Zillertal Arena - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Rosengartl se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování v Rakousku v letovisku Zillertal Arena. Dovolená Rosengartl - Rakousko 2022. Rosengartl.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Zillertal Arena? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Zillertal Arena jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Zillertal Arena 2022 nebo Zillertal Arena 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Zillertal Arena? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Rakousko 2022 nebo Rakousko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Rakousko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.