Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Ischgl / Kappl

Last Minute Ischgl / Kappl

Alpenkönigin

27.1. - 30.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
8 171 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Ischgl / Kappl, v ubytovacím zařízení Alpenkönigin s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 27. ledna do neděle 30. ledna 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Alpenkönigin levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8171,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Ischgl / Kappl, zima 2022, pobytové zájezdy.

Bel Ami - Last Minute Ischgl / Kappl

Bel Ami

29.1. - 1.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 235 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl, v Bel Ami, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 29. leden 2022 a návratem/příjezdem: úterý 1. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5235,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Ischgl / Kappl, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Bel Ami je 90 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Fluchthorn - Last Minute Ischgl / Kappl

Fluchthorn

29.1. - 5.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
27 032 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Ischgl / Kappl, v ubytovacím zařízení Fluchthorn s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 29. ledna do soboty 5. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Fluchthorn, který je aktuálně na prodej online v ceně 27032,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Ischgl / Kappl, zima 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 3 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Silvretta - Last Minute Ischgl / Kappl

Silvretta

29.1. - 5.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
13 255 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl, v Silvretta, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 29. leden 2022 a návratem/příjezdem: sobota 5. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13255,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Ischgl / Kappl, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Silvretta je 88 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Fluchthorn - Last Minute Ischgl / Kappl

Fluchthorn

3.2. - 6.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 973 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Ischgl / Kappl, v ubytovacím zařízení Fluchthorn s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 3. února do neděle 6. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Fluchthorn levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11973,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Ischgl / Kappl, zima 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 3 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Wirlerhof - Last Minute Ischgl / Kappl

Wirlerhof

3.2. - 6.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 826 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl, v Wirlerhof, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 3. únor 2022 a návratem/příjezdem: neděle 6. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 12826,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Ischgl / Kappl, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Wirlerhof je 100 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Bel Ami - Last Minute Ischgl / Kappl

Bel Ami

5.2. - 8.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 235 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Ischgl / Kappl, v ubytovacím zařízení Bel Ami s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 5. února do úterý 8. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Bel Ami levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5235,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Ischgl / Kappl, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Silvretta - Last Minute Ischgl / Kappl

Silvretta

5.2. - 12.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
13 740 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl, v Silvretta, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 12. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 11 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13740,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Ischgl / Kappl, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Silvretta je 88 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Madlein - Last Minute Ischgl / Kappl

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna lyží, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 50 m, vzdálenost od letiště: 70 km, vzdálenost od sjezdovky: 70 m.

Madlein

6.2. - 10.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
16 179 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Ischgl / Kappl, Madlein, v ubytovacím zařízení Madlein s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 6. února do čtvrtka 10. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Madlein levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16179,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Ischgl / Kappl, zima 2022, pobytové zájezdy.

Alpenkönigin - Last Minute Ischgl / Kappl

Alpenkönigin

12.2. - 19.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
20 930 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl, v Alpenkönigin, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 12. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 18 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 20930,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Ischgl / Kappl, sportovní zájezdy, lyžařské.

Silvretta - Last Minute Ischgl / Kappl

Silvretta

12.2. - 19.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
13 740 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Ischgl / Kappl, v ubytovacím zařízení Silvretta s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 12. února do soboty 19. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Silvretta levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13740,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Ischgl / Kappl, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ad Laca - Last Minute Ischgl / Kappl

Ad Laca

12.2. - 19.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 311 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Ischgl / Kappl, v Ad Laca, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 12. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 18 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 17311,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Ischgl / Kappl, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Ad Laca je 100 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 317 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Last Minute Ischgl / Kappl. Rezervaci dovolené v lokalitě Ischgl / Kappl s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Ischgl / Kappl.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Ischgl / Kappl 2022 nebo Ischgl / Kappl 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Ischgl / Kappl 2022 nebo First Minute Ischgl / Kappl 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Ischgl / Kappl levně nebo luxusní dovolená Ischgl / Kappl.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Ischgl / Kappl si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Ischgl / Kappl. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Ischgl / Kappl. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Ischgl / Kappl, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Ischgl / Kappl.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Ischgl / Kappl za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Ischgl / Kappl.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů