Vyhledávání

Last Minute Kaprun / Zell am See

Zell Am See, Apartmány Trinker - Zima - Last Minute Kaprun / Zell am See

Zell Am See, Apartmány Trinker - Zima

27.2. - 28.2.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
595 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v Zell Am See, Apartmány Trinker - Zima, ubytování - Last Minute Kaprun / Zell am See. Počet dní 2, ubytování v termínu: sobota 27. únor 2021 až neděle 28. únor 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně levně, v ceně 595,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské.

Zell Am See, Hotel Lebzelter***, Zima - Last Minute Kaprun / Zell am See

Zell Am See, Hotel Lebzelter***, Zima

27.2. - 28.2.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
2 960 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Zell Am See, Hotel Lebzelter***, Zima . Počet nocí 2, ubytování od soboty 27. února do neděle 28. února 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt s jídlem polopenze - zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Zell Am See, Hotel Lebzelter***, Zima levně je v ceně 2960,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Kaprun, Apartmány Elto - Zima - Last Minute Kaprun / Zell am See

Kaprun, Apartmány Elto - Zima

27.2. - 28.2.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
844 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v Kaprun, Apartmány Elto - Zima, ubytování - Last Minute Kaprun / Zell am See. Počet dní 2, ubytování v termínu: sobota 27. únor 2021 až neděle 28. únor 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně levně, v ceně 844,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské.

Alpine Resort Zell Am See S Bazénem – Zell Am See - Last Minute Kaprun / Zell am See

Alpine Resort Zell Am See S Bazénem – Zell Am See

27.2. - 6.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
25 830 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Alpine Resort Zell Am See S Bazénem – Zell Am See . Počet nocí 8, ubytování od soboty 27. února do soboty 6. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt s jídlem polopenze - zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Alpine Resort Zell Am See S Bazénem – Zell Am See je v ceně 25830,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Kaprun, Pension Bergblick***, Zima - Last Minute Kaprun / Zell am See

Kaprun, Pension Bergblick***, Zima

27.2. - 28.2.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
1 080 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v Kaprun, Pension Bergblick***, Zima, ubytování - Last Minute Kaprun / Zell am See. Počet dní 2, ubytování v termínu: sobota 27. únor 2021 až neděle 28. únor 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně levně, v ceně 1080,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské.

Zell Am See, Hotel Traube*** - Zima - Last Minute Kaprun / Zell am See

Zell Am See, Hotel Traube*** - Zima

27.2. - 28.2.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
2 170 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Zell Am See, Hotel Traube*** - Zima . Počet nocí 2, ubytování od soboty 27. února do neděle 28. února 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt s jídlem snídaně - zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Zell Am See, Hotel Traube*** - Zima levně je v ceně 2170,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Hotel Latini - Last Minute Kaprun / Zell am See

Hotel Latini

27.2. - 6.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
30 198 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v Hotel Latini, v 4hvězdičkovém ubytování - Last Minute Kaprun / Zell am See. Počet dní 8, ubytování v termínu: sobota 27. únor 2021 až sobota 6. březen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 30198,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: pobytové.

Kaprun, Apartmány Elto - Zima - Last Minute Kaprun / Zell am See

Kaprun, Apartmány Elto - Zima

28.2. - 1.3.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
844 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Kaprun, Apartmány Elto - Zima . Počet nocí 2, ubytování od neděle 28. února do pondělí 1. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Kaprun, Apartmány Elto - Zima levně je v ceně 844,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Zell Am See Landhotel Martha, Zima - Last Minute Kaprun / Zell am See

Zell Am See Landhotel Martha, Zima

28.2. - 1.3.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
1 900 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v Zell Am See Landhotel Martha, Zima, ubytování - Last Minute Kaprun / Zell am See. Počet dní 2, ubytování v termínu: neděle 28. únor 2021 až pondělí 1. březen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně levně, v ceně 1900,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské.

Zell Am See, Apartmány Trinker - Zima - Last Minute Kaprun / Zell am See

Zell Am See, Apartmány Trinker - Zima

28.2. - 1.3.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
595 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Zell Am See, Apartmány Trinker - Zima . Počet nocí 2, ubytování od neděle 28. února do pondělí 1. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Zell Am See, Apartmány Trinker - Zima levně je v ceně 595,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Appartment Kristall - Last Minute Kaprun / Zell am See

Appartment Kristall

28.2. - 7.3.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

6 472 Kč
6 213 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v Appartment Kristall, v 3hvězdičkovém ubytování - Last Minute Kaprun / Zell am See. Počet dní 8, ubytování v termínu: neděle 28. únor 2021 až neděle 7. březen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně levně se slevou 4 %, v ceně 6213,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: pobytové.

Gasthof Limberghof - Last Minute Kaprun / Zell am See

Gasthof Limberghof

28.2. - 4.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

5 701 Kč
5 473 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Gasthof Limberghof . Počet nocí 5, ubytování od neděle 28. února do čtvrtka 4. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt s jídlem polopenze - zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Gasthof Limberghof levně se slevou 4 % je v ceně 5473,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 2455 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Kaprun / Zell am See.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Kaprun / Zell am See v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Kaprun / Zell am See.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Kaprun / Zell am See si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Kaprun / Zell am See, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Kaprun / Zell am See, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku nejen pro seniory. V říjnu nastává v Rakousku další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Kaprun / Zell am See. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Kaprun / Zell am See.

 

V destinaci Kaprun / Zell am See aktuálně porovnáváme 2448 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.