Vyhledávání

Last Minute Kaprun / Zell am See

Vaya Kaprun - Last Minute Kaprun / Zell am See

Vaya Kaprun

25.9. - 30.9.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
9 250 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Vaya Kaprun s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do čtvrtka 30. září 2021. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Vaya Kaprun levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9250,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Kaprun / Zell am See, podzim 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Gasthof Limberghof - Last Minute Kaprun / Zell am See

TV, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

vzdálenost od centra města: 3 km, vzdálenost od sjezdovky: 1,5 km.

Gasthof Limberghof

25.9. - 30.9.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 600 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See, Gasthof Limberghof, v Gasthof Limberghof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6600,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Kaprun / Zell am See, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Gasthof Limberghof je 80 % podle referencí od 110 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Vaya Kaprun - Last Minute Kaprun / Zell am See

Vaya Kaprun

25.9. - 29.9.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
7 400 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Vaya Kaprun s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do středy 29. září 2021. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Vaya Kaprun levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7400,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Kaprun / Zell am See, podzim 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Latini - Last Minute Kaprun / Zell am See

Latini

25.9. - 4.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

25 020 Kč
23 769 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See, v Latini, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 4. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd pro seniory aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 23769,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Kaprun / Zell am See, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Průměrné hodnocení Latini je 90 % podle referencí od 48 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Der Waldhof - Last Minute Kaprun / Zell am See

Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Půjčovna lyží, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 400 m, vzdálenost od sjezdovky: 10 m.

Der Waldhof

25.9. - 4.10.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

 
24 120 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, Der Waldhof, v ubytovacím zařízení Der Waldhof s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do pondělí 4. října 2021. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Der Waldhof, který je aktuálně na prodej online v ceně 24120,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Kaprun / Zell am See, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 16 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Seehof - Last Minute Kaprun / Zell am See

TV, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 100 m, vzdálenost od letiště: 80 km, vzdálenost od sjezdovky: 400 m.

Seehof

25.9. - 7.10.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
13 090 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See, Seehof, v Seehof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 7. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13090,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Kaprun / Zell am See, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Průměrné hodnocení Seehof je 92 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Der Waldhof - Last Minute Kaprun / Zell am See

Vnější bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Golf, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Půjčovna lyží, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 400 m, vzdálenost od sjezdovky: 10 m.

Der Waldhof

25.9. - 29.9.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

 
9 920 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, Der Waldhof, v ubytovacím zařízení Der Waldhof s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do středy 29. září 2021. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Der Waldhof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9920,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Kaprun / Zell am See, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 16 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Lukashansl - Last Minute Kaprun / Zell am See

Lukashansl

25.9. - 2.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 390 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See, v Lukashansl, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 2. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Kaprun / Zell am See, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Lukashansl je 82 % podle referencí od 116 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Wasserfall - Last Minute Kaprun / Zell am See

Wasserfall

25.9. - 8.10.2021
Snídaně
Vlastní doprava

17 543 Kč
16 140 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Wasserfall s počtem hvězdiček: 3, v délce 14 dní (dvoutýdenní pobyt), 13 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do pátku 8. října 2021. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Wasserfall levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16140,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Kaprun / Zell am See, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 93 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Gartenhotel Daxer - Last Minute Kaprun / Zell am See

Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od sjezdovky: 150 m.

Gartenhotel Daxer

25.9. - 28.9.2021
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
6 450 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See, Gartenhotel Daxer, v Gartenhotel Daxer, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: úterý 28. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou light all inclusive. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6450,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Kaprun / Zell am See, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Gartenhotel Daxer je 94 % podle referencí od 61 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Lukasmayr - Last Minute Kaprun / Zell am See

Lukasmayr

25.9. - 1.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
7 600 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Lukasmayr s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do pátku 1. října 2021. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Lukasmayr levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7600,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Kaprun / Zell am See, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 104 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Heitzmann - Last Minute Kaprun / Zell am See

Heitzmann

25.9. - 26.9.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
1 625 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See, v Heitzmann, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 26. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1625,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Kaprun / Zell am See, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Heitzmann je 80 % podle referencí od 3 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 2056 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Kaprun / Zell am See.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Kaprun / Zell am See v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021/2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Kaprun / Zell am See.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Kaprun / Zell am See 2021 nebo Kaprun / Zell am See 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Kaprun / Zell am See? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Kaprun / Zell am See si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Kaprun / Zell am See. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Kaprun / Zell am See. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Kaprun / Zell am See, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Kaprun / Zell am See.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Kaprun / Zell am See za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Kaprun / Zell am See.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.