Vyhledávání

Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Lifthotel - Kirchberg In Tirol - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Lifthotel - Kirchberg In Tirol

6.3. - 13.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
15 400 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v Lifthotel - Kirchberg In Tirol, ubytování - Last Minute Kitzbühel / Mittersill. Počet dní 8, ubytování v termínu: sobota 6. březen 2021 až sobota 13. březen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, v ceně 15400,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské.

Hotel Schloss Lebenberg - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Hotel Schloss Lebenberg

6.3. - 7.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 940 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill, v ubytovacím zařízení Hotel Schloss Lebenberg s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 2, ubytování od soboty 6. března do neděle 7. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt s jídlem polopenze - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Hotel Schloss Lebenberg levně je v ceně 4940,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Hotel Schloss Lebenberg - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Hotel Schloss Lebenberg

6.3. - 9.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
14 820 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v Hotel Schloss Lebenberg, v 3hvězdičkovém ubytování - Last Minute Kitzbühel / Mittersill. Počet dní 4, ubytování v termínu: sobota 6. březen 2021 až úterý 9. březen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně levně, v ceně 14820,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: pobytové, s výlety.

Hotel Heitzmann V Mittersillu - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Hotel Heitzmann V Mittersillu

6.3. - 10.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
7 120 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill, v ubytovacím zařízení Hotel Heitzmann V Mittersillu s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 5, ubytování od soboty 6. března do středy 10. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt s jídlem polopenze - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Hotel Heitzmann V Mittersillu levně je v ceně 7120,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Hotel Crystal Das Alpenrefugium - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Hotel Crystal Das Alpenrefugium

6.3. - 13.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
17 650 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v Hotel Crystal Das Alpenrefugium, v 4hvězdičkovém ubytování - Last Minute Kitzbühel / Mittersill. Počet dní 8, ubytování v termínu: sobota 6. březen 2021 až sobota 13. březen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 17650,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: pobytové.

Schweizerhof (Ei) - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Schweizerhof (Ei)

6.3. - 10.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
20 480 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill, v ubytovacím zařízení Schweizerhof (Ei) s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, ubytování od soboty 6. března do středy 10. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo pozítří. Pobyt s jídlem polopenze - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Schweizerhof (Ei) je v ceně 20480,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Explorer Hotel Hinterstoder - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Explorer Hotel Hinterstoder

7.3. - 11.3.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
7 530 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v Explorer Hotel Hinterstoder, v 3hvězdičkovém ubytování - Last Minute Kitzbühel / Mittersill. Počet dní 5, ubytování v termínu: neděle 7. březen 2021 až čtvrtek 11. březen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně levně, v ceně 7530,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské.

Hotel Gasthof Neuwirt - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Hotel Gasthof Neuwirt

7.3. - 10.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 140 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill, v ubytovacím zařízení Hotel Gasthof Neuwirt s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 4, ubytování od neděle 7. března do středy 10. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt s jídlem polopenze - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Hotel Gasthof Neuwirt levně je v ceně 6140,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Hotel Explorer Montafon - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Hotel Explorer Montafon

7.3. - 12.3.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
15 930 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v Hotel Explorer Montafon, v 3hvězdičkovém ubytování - Last Minute Kitzbühel / Mittersill. Počet dní 6, ubytování v termínu: neděle 7. březen 2021 až pátek 12. březen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, v ceně 15930,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: sportovní, lyžařské.

Hotel Schloss Lebenberg - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Hotel Schloss Lebenberg

7.3. - 11.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
17 784 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill, v ubytovacím zařízení Hotel Schloss Lebenberg s počtem hvězdiček: 3. Počet nocí 5, ubytování od neděle 7. března do čtvrtka 11. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt s jídlem polopenze - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Hotel Schloss Lebenberg je v ceně 17784,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Chalet Schloss Münichau (Ei) - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Chalet Schloss Münichau (Ei)

7.3. - 13.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
9 552 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v Chalet Schloss Münichau (Ei), ubytování - Last Minute Kitzbühel / Mittersill. Počet dní 7, ubytování v termínu: neděle 7. březen 2021 až sobota 13. březen 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně levně, v ceně 9552,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: pobytové.

Hotel Crystal Das Alpenrefugium - Last Minute Kitzbühel / Mittersill

Hotel Crystal Das Alpenrefugium

7.3. - 11.3.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 087 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill, v ubytovacím zařízení Hotel Crystal Das Alpenrefugium s počtem hvězdiček: 4. Počet nocí 5, ubytování od neděle 7. března do čtvrtka 11. března 2021. Doprava vlastním autem s příjezdem na místo popozítří. Pobyt s jídlem polopenze - jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Hotel Crystal Das Alpenrefugium levně je v ceně 10087,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 1053 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Kitzbühel / Mittersill.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Kitzbühel / Mittersill v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Kitzbühel / Mittersill.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Kitzbühel / Mittersill si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Kitzbühel / Mittersill, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Kitzbühel / Mittersill, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku nejen pro seniory. V říjnu nastává v Rakousku další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Kitzbühel / Mittersill. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Kitzbühel / Mittersill.

 

V destinaci Kitzbühel / Mittersill aktuálně porovnáváme 1047 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.