Vyhledávání dovolené v Rakousku

Rakousko Last Minute Invia

Rakousko Last Minute Invia

Wasserfall

31.3. - 1.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
1 384 Kč
1 315 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kaprun / Zell am See, v ubytovacím zařízení Wasserfall s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pátku 31. března do soboty 1. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Wasserfall levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1315,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Invia, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 98 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Kolmhof - Rakousko Last Minute Invia

Kolmhof

31.3. - 2.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
4 760 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Bad Kleinkirchheim, v Kolmhof, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 31. březen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 2. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4760,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Invia, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Kolmhof je 86 % podle referencí od 43 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartmány Central - Rakousko Last Minute Invia

Apartmány Central

31.3. - 3.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 720 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Tauplitz, v oblasti Kaprun / Zell am See, Central, v ubytovacím zařízení Apartmány Central , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 31. března do pondělí 3. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartmány Central levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2720,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Invia, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně cestovní pojištění, s restaurací, termální lázně, s restaurací, wellness pobyt.

Alpenhotel Marcius - Rakousko Last Minute Invia

Alpenhotel Marcius

31.3. - 6.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
16 260 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Nassfeld, Alpenhotel Marcius, v Alpenhotel Marcius, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 31. březen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 6. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 16260,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Invia, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně u jezera, lyžařské středisko, s masážemi, s restaurací, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Alpenhotel Marcius je 88 % podle referencí od 37 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Alpenhotel Marcius - Rakousko Last Minute Invia

Alpenhotel Marcius

31.3. - 6.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
14 170 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Nassfeld, Alpenhotel Marcius, v ubytovacím zařízení Alpenhotel Marcius s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 31. března do čtvrtka 6. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Alpenhotel Marcius, který je aktuálně na prodej online v ceně 14170,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Invia, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně u jezera, lyžařské středisko, s masážemi, s restaurací, wellness pobyt. Na základě recenzí od 37 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Alpenhotel Marcius - Rakousko Last Minute Invia

Alpenhotel Marcius

31.3. - 5.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
13 550 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Nassfeld, Alpenhotel Marcius, v Alpenhotel Marcius, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 31. březen 2023 a návratem/příjezdem: středa 5. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 13550,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Invia, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně u jezera, lyžařské středisko, s masážemi, s restaurací, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Alpenhotel Marcius je 88 % podle referencí od 37 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Aktivhotel Schweizerhof - Rakousko Last Minute Invia

Aktivhotel Schweizerhof

31.3. - 5.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
28 500 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill, Aktivhotel Schweizerhof, v ubytovacím zařízení Aktivhotel Schweizerhof , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 31. března do středy 5. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Aktivhotel Schweizerhof, který je aktuálně na prodej online v ceně 28500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Invia, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně dobíjecí stanice pro elektromobily, s masážemi, s restaurací, s vířivkou, wellness pobyt.

Lifthotel - Rakousko Last Minute Invia

Lifthotel

31.3. - 3.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 180 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill, v Lifthotel, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 31. březen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 3. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6180,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Invia, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Lifthotel je 88 % podle referencí od 37 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West - Rakousko Last Minute Invia

Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West

31.3. - 5.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
17 905 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Annaberg, Rakousko, v ubytovacím zařízení Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 31. března do středy 5. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Prázdninová Vesnička Alpendorf Dachstein-West, který je aktuálně na prodej online v ceně 17905,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Invia, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské.

Ubytování
TV, Dětský koutek, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Musikantenwirt - Rakousko Last Minute Invia

Musikantenwirt

31.3. - 7.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
10 610 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Annaberg, Annaberg im Lammertal, v Musikantenwirt, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 31. březen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 7. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 10610,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Invia, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Musikantenwirt je 78 % podle referencí od 106 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 16551 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Rakousko Last Minute Invia. Rezervaci dovolené v Rakousku výhodně online. Rakousko Last Minute Invia s garancí nejnižší ceny. Rakousko Last Minute Invia.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Rakousko 2023, Rakousko Invia, Rakousko Last Minute, Rakousko ubytování, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.