Vyhledávání

Skiwelt Brixental levně

Scheffauerhof - Levně

Scheffauerhof

9.9. - 12.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
840 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental, v ubytovacím zařízení Scheffauerhof s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 9. září do neděle 12. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 85 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Scheffauerhof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 840,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 41 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Scheffauerhof - Levně

Scheffauerhof

16.9. - 19.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
840 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental, v Scheffauerhof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 16. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 19. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 92 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 840,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Scheffauerhof je 78 % podle referencí od 41 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Scheffauerhof - Levně

Scheffauerhof

30.9. - 3.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
840 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental, v ubytovacím zařízení Scheffauerhof s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 30. září do neděle 3. října 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 106 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Scheffauerhof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 840,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 41 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Scheffauerhof - Levně

Scheffauerhof

8.7. - 11.7.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 470 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental, v Scheffauerhof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 8. červenec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 11. červenec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 22 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1470,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Scheffauerhof je 78 % podle referencí od 41 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Schindlhaus - Levně

Schindlhaus

9.4. - 16.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 558 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental, v ubytovacím zařízení Schindlhaus s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. dubna do soboty 16. dubna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 297 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Schindlhaus levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1558,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, jaro 2021, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Schindlhaus - Levně

Schindlhaus

27.11. - 4.12.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 558 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental, v Schindlhaus, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 27. listopad 2021 a návratem/příjezdem: sobota 4. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 164 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1558,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Schindlhaus je 76 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Christine (Brixen Im Thale) - Levně

Christine (Brixen Im Thale)

26.6. - 30.6.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

1 642 Kč
1 560 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental, v ubytovacím zařízení Christine (Brixen Im Thale) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 26. června do středy 30. června 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 10 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Christine (Brixen Im Thale) levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1560,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Christine (Brixen Im Thale) - Levně

Christine (Brixen Im Thale)

19.6. - 23.6.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

1 642 Kč
1 560 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental, v Christine (Brixen Im Thale), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 19. červen 2021 a návratem/příjezdem: středa 23. červen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 1560,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Christine (Brixen Im Thale) - Levně

Christine (Brixen Im Thale)

25.6. - 29.6.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

1 642 Kč
1 560 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental, v ubytovacím zařízení Christine (Brixen Im Thale) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 25. června do úterý 29. června 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Christine (Brixen Im Thale) levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1560,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Christine (Brixen Im Thale) - Levně

Christine (Brixen Im Thale)

23.7. - 27.7.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

1 833 Kč
1 760 Kč

Dovolená Rakousko 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental, v Christine (Brixen Im Thale), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 23. červenec 2021 a návratem/příjezdem: úterý 27. červenec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 37 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 4 %, v ceně 1760,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Christine (Brixen Im Thale) - Levně

Christine (Brixen Im Thale)

3.7. - 7.7.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

1 833 Kč
1 760 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Skiwelt Brixental, v ubytovacím zařízení Christine (Brixen Im Thale) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 3. července do středy 7. července 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Christine (Brixen Im Thale) levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1760,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Christine (Brixen Im Thale) - Levně

Christine (Brixen Im Thale)

25.8. - 29.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

1 833 Kč
1 760 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2021 v lokalitě Skiwelt Brixental, v Christine (Brixen Im Thale), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 25. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 29. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 70 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 4 %, v ceně 1760,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.


Zobrazeno 1-12 z celkem 291 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny. Akční nabídky dovolené 2021 a Last Minute zájezdů Skiwelt Brixental. Last Minute Skiwelt Brixental - Rakousko levně. Nabídka 291 zájezdů do rakouské destinace Skiwelt Brixental. Skiwelt Brixental levně.

Pokud jste si nevybrali v Skiwelt Brixental levně žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Skiwelt Brixental 2021 nebo Skiwelt Brixental 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Skiwelt Brixental? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Skiwelt Brixental si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Skiwelt Brixental. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Skiwelt Brixental. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Skiwelt Brixental, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Skiwelt Brixental.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Skiwelt Brixental za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Skiwelt Brixental.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.