Vyhledávání

Last Minute Obertauern

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

1.10. - 3.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
825 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Obertauern, v ubytovacím zařízení Carpe Solem , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. října do neděle 3. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Carpe Solem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 825,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Obertauern, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Feriendorf Edelweiss - Last Minute Obertauern

Lednička, Klidná lokalita, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

vzdálenost od centra města: 3,5 km.

Feriendorf Edelweiss

14.10. - 17.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 478 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Obertauern, Feriendorf Edelweiss, v Feriendorf Edelweiss, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 14. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 17. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 21 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1478,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Obertauern, pobytové zájezdy.

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

15.10. - 17.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
825 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Obertauern, v ubytovacím zařízení Carpe Solem , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 15. října do neděle 17. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 22 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Carpe Solem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 825,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Obertauern, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

29.10. - 31.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
825 Kč

Dovolená Rakousko 2021 v lokalitě Obertauern, v Carpe Solem, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 29. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 31. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 36 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 825,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Obertauern, pobytové zájezdy.

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

12.11. - 14.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
620 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Obertauern, v ubytovacím zařízení Carpe Solem , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 12. listopadu do neděle 14. listopadu 2021. Doprava s příjezdem na místo za 50 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Carpe Solem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 620,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Obertauern, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

9.12. - 12.12.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
524 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2021 v lokalitě Obertauern, v Carpe Solem, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 9. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 12. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 77 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 524,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Obertauern, sportovní zájezdy, lyžařské.

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

13.1. - 16.1.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 093 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Obertauern, v ubytovacím zařízení Carpe Solem , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 13. ledna do neděle 16. ledna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 112 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Carpe Solem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2093,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Obertauern, zima 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

20.1. - 23.1.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 093 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Obertauern, v Carpe Solem, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 20. leden 2022 a návratem/příjezdem: neděle 23. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 119 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2093,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Obertauern, sportovní zájezdy, lyžařské.

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

20.1. - 23.1.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
623 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Obertauern, v ubytovacím zařízení Carpe Solem , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 20. ledna do neděle 23. ledna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 119 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Carpe Solem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 623,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Obertauern, zima 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

27.1. - 30.1.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 093 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Obertauern, v Carpe Solem, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 27. leden 2022 a návratem/příjezdem: neděle 30. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 126 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2093,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Obertauern, sportovní zájezdy, lyžařské.

Apartmány Eckenhof - Last Minute Obertauern

TV, Lednička, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout

Apartmány Eckenhof

5.2. - 12.2.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 116 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Obertauern, Apartmány Eckenhof, v ubytovacím zařízení Apartmány Eckenhof , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 5. února do soboty 12. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 135 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Eckenhof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5116,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Obertauern, zima 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Carpe Solem - Last Minute Obertauern

Carpe Solem

5.2. - 12.2.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
7 753 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Obertauern, v Carpe Solem, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 12. únor 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 135 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 7753,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Obertauern, sportovní zájezdy, lyžařské.


Zobrazeno 1-12 z celkem 20 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Last Minute Obertauern.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Obertauern v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021/2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Obertauern.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Obertauern 2021 nebo Obertauern 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Obertauern? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Obertauern si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Obertauern. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Obertauern. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Obertauern, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Obertauern.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Obertauern za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Obertauern.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.