Vyhledávání dovolené v Rakousku

Poznávací zájezdy do Rakouska 2023

Poznávací zájezdy do Rakouska 2023

Kulturní a přírodní poklady UNESCO - NOVINKA

29.4. - 1.5.2023
Snídaně
Autobus

 
 
6 291 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vídeň, v ubytovacím zařízení Kulturní a přírodní poklady UNESCO - NOVINKA , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 29. dubna do pondělí 1. května 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 82 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Kulturní a přírodní poklady UNESCO - NOVINKA levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6291,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, jaro 2023, poznávací zájezdy.

Dachsteinská bomba pro seniory - Rakousko Poznávací zájezdy

Dachsteinská bomba pro seniory

3.6. - 6.6.2023
Polopenze
Autobus

 
 
9 450 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, v resortu Annaberg, Sporthotel Dachstein West, v Dachsteinská bomba pro seniory, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 3. červen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 6. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 117 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 9450,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Údolí Lungau - biosférická rezervace UNESCO - NOVINKA - Rakousko Poznávací zájezdy

Údolí Lungau - biosférická rezervace UNESCO - NOVINKA

25.6. - 30.6.2023
Polopenze
Autobus

 
13 968 Kč
12 990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Lungau / St. Michael, v ubytovacím zařízení Údolí Lungau - biosférická rezervace UNESCO - NOVINKA , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 25. června do pátku 30. června 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 139 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Údolí Lungau - biosférická rezervace UNESCO - NOVINKA levně se slevou 7 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 12990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2023, poznávací zájezdy.

Údolí Lungau - biosférická rezervace UNESCO - NOVINKA - Rakousko Poznávací zájezdy

Údolí Lungau - biosférická rezervace UNESCO - NOVINKA

2.7. - 7.7.2023
Polopenze
Autobus

 
13 968 Kč
12 990 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Lungau / St. Michael, v Údolí Lungau - biosférická rezervace UNESCO - NOVINKA, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 2. červenec 2023 a návratem/příjezdem: pátek 7. červenec 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 146 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 7 % je nyní aktuálně v ceně 12990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Kitzbühelské pohlazení - Rakousko Poznávací zájezdy

Kitzbühelské pohlazení

13.8. - 17.8.2023
Polopenze
Autobus

 
 
11 990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Kitzbühel / Mittersill, v ubytovacím zařízení Kitzbühelské pohlazení , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 13. srpna do čtvrtka 17. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 188 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Kitzbühelské pohlazení, který je aktuálně na prodej online v ceně 11990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2023, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-5 z celkem 5 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Rakouska 2023. Zájezdy za poznáním do Rakouska Last Minute. Nabídka 16370 zájezdů do Rakouska. Poznávací zájezdy do Rakouska 2023.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Rakouska 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Rakousko 2023, Rakousko Invia, Rakousko autobusem, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.