Vyhledávání dovolené v Rakousku

Poznávací zájezdy do Rakouska

Poznávací zájezdy do Rakouska

Barokní SCHONBRUNN a koncert

20.10. - 21.10.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
949 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vídeň, v ubytovacím zařízení Barokní SCHONBRUNN a koncert , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pátku 20. října do soboty 21. října 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Barokní SCHONBRUNN a koncert levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 949,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rakousko poznávací zájezdy, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy do Rakouska - Barokní SCHONBRUNN a koncert

Barokní SCHONBRUNN a koncert

17.11. - 18.11.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
949 Kč

Dovolená Rakousko 2023 v lokalitě Vídeň, v Barokní SCHONBRUNN a koncert, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. listopad 2023 a návratem/příjezdem: sobota 18. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 55 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 949,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rakousko poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy do Rakouska - KRAMPUSLAUF ve Schladmingu

KRAMPUSLAUF ve Schladmingu

25.11. - 26.11.2023
Bez stravy
Autobus

 
1 391 Kč
1 349 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein, v ubytovacím zařízení KRAMPUSLAUF ve Schladmingu , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 25. listopadu do neděle 26. listopadu 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 63 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu KRAMPUSLAUF ve Schladmingu levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1349,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rakousko poznávací zájezdy, podzim 2023/2024, poznávací zájezdy, adventní.

Poznávací zájezdy do Rakouska - Barokní SCHONBRUNN a koncert

Barokní SCHONBRUNN a koncert

19.1. - 20.1.2024
Bez stravy
Autobus

 
 
949 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2024 v lokalitě Vídeň, v Barokní SCHONBRUNN a koncert, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 19. leden 2024 a návratem/příjezdem: sobota 20. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 118 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 949,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rakousko poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy do Rakouska - Das Gastein

Das Gastein

24.2. - 1.3.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
23 340 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Bad Gastein, v ubytovacím zařízení Das Gastein s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od soboty 24. února do pátku 1. března 2024. Doprava s příjezdem na místo za 154 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Das Gastein, který je aktuálně na prodej online v ceně 23340,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rakousko poznávací zájezdy, zima 2023/2024, poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy do Rakouska - Das Gastein

Das Gastein

8.3. - 14.3.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
16 560 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2024 v lokalitě Bad Gastein, v Das Gastein, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 8. březen 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 14. březen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 167 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 16560,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rakousko poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy do Rakouska - Barokní SCHONBRUNN a koncert

Barokní SCHONBRUNN a koncert

22.3. - 23.3.2024
Bez stravy
Autobus

 
 
949 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vídeň, v ubytovacím zařízení Barokní SCHONBRUNN a koncert , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pátku 22. března do soboty 23. března 2024. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 181 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Barokní SCHONBRUNN a koncert levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 949,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Rakousko poznávací zájezdy, jaro 2023/2024, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Poznávací zájezdy do Rakouska - Barokní SCHONBRUNN a koncert

Barokní SCHONBRUNN a koncert

8.5. - 9.5.2024
Bez stravy
Autobus

 
 
949 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2024 v lokalitě Vídeň, v Barokní SCHONBRUNN a koncert, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 8. květen 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 9. květen 2024. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 228 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 949,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Rakousko poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-8 z celkem 8 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Rakouska 2023/2024. Zájezdy za poznáním do Rakouska Last Minute. Nabídka 4360 zájezdů do Rakouska. Poznávací zájezdy do Rakouska.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Rakouska žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Rakousko 2023 nebo Rakousko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Rakousko 2023 nebo First Minute Rakousko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Rakousko levně nebo luxusní dovolená Rakousko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Rakousko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Rakousko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Rakousko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Rakousko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Rakousko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Rakousko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Rakousko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.