Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Penzion Christa

1.4. - 3.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
2 589 Kč
2 304 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Saalbach / Hinterglemm, v ubytovacím zařízení Penzion Christa s počtem hvězdiček: 2, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do pondělí 3. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Penzion Christa levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2304,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 124 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmány Maishofen - Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Apartmány Maishofen

1.4. - 4.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 570 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm, v Apartmány Maishofen, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: úterý 4. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3570,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně cestovní pojištění, u jezera, skipas.

Penzion Christa - Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Penzion Christa

1.4. - 5.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 178 Kč
4 608 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Saalbach / Hinterglemm, v ubytovacím zařízení Penzion Christa s počtem hvězdiček: 2, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do středy 5. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Penzion Christa levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 4608,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 124 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Vnější bazén, TV, Zastávka skibusu.

Pension Böhmerwald - Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Pension Böhmerwald

1.4. - 5.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 640 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm, Saalbach, v Pension Böhmerwald, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: středa 5. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5640,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, sportovní zájezdy, lyžařské.

Penzion Christa - Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Penzion Christa

1.4. - 6.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
6 472 Kč
5 760 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Saalbach / Hinterglemm, v ubytovacím zařízení Penzion Christa s počtem hvězdiček: 2, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do čtvrtka 6. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Penzion Christa levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5760,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 124 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Penzion Christa - Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Penzion Christa

1.4. - 7.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
7 766 Kč
6 912 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm, v Penzion Christa, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: pátek 7. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 11 % je nyní aktuálně v ceně 6912,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Penzion Christa je 82 % podle referencí od 124 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Gasthofy v Maishofenu - Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Gasthofy v Maishofenu

1.4. - 5.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 960 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Saalbach / Hinterglemm, v ubytovacím zařízení Gasthofy v Maishofenu , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do středy 5. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Gasthofy v Maishofenu levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6960,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, jaro 2023, poznávací zájezdy.

Ubytování
TV, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Bärenbachhof - Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Bärenbachhof

1.4. - 8.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 913 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm, Bärenbachhof, v Bärenbachhof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: sobota 8. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 12913,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, se saunou, wellness pobyt.

Penzion Christa - Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Penzion Christa

2.4. - 8.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
7 766 Kč
6 912 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Saalbach / Hinterglemm, v ubytovacím zařízení Penzion Christa s počtem hvězdiček: 2, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 2. dubna do soboty 8. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Penzion Christa levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 6912,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 124 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Penzion Christa - Last Minute Saalbach / Hinterglemm

Penzion Christa

2.4. - 9.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
9 061 Kč
8 064 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm, v Penzion Christa, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 2. duben 2023 a návratem/příjezdem: neděle 9. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 11 % je nyní aktuálně v ceně 8064,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Saalbach / Hinterglemm, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Penzion Christa je 82 % podle referencí od 124 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 821 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute Saalbach / Hinterglemm. Rezervaci dovolené v lokalitě Saalbach / Hinterglemm s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2023. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Saalbach / Hinterglemm.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Saalbach / Hinterglemm 2023, Saalbach / Hinterglemm Invia, Saalbach / Hinterglemm ubytování, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.