Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Salcbursko

Last Minute Salcbursko

Das Alpenhaus Gasteinertal

28.1. - 8.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
54 950 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, Bad Hofgastein, v ubytovacím zařízení Das Alpenhaus Gasteinertal , v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od pátku 28. ledna do úterý 8. února 2022. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Das Alpenhaus Gasteinertal, který je aktuálně na prodej online v ceně 54950,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Bad Neunbrunnen - Last Minute Salcbursko

Bad Neunbrunnen

4.2. - 8.2.2022
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
7 440 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Salcbursko, v Bad Neunbrunnen, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 4. únor 2022 a návratem/příjezdem: úterý 8. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 10 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7440,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Bad Neunbrunnen je 90 % podle referencí od 48 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Victoria (Maishofen) - Last Minute Salcbursko

Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětské hřiště, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 500 m, vzdálenost od sjezdovky: 1,1 km.

Victoria (Maishofen)

11.3. - 17.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
14 640 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, Victoria (Maishofen), v ubytovacím zařízení Victoria (Maishofen) s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 11. března do čtvrtka 17. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 45 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Victoria (Maishofen) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14640,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, jaro 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 20 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Carossa - Last Minute Salcbursko

Carossa

24.3. - 31.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
8 580 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Salcbursko, v Carossa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 24. březen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 31. březen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 58 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8580,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Carossa je 86 % podle referencí od 117 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Victoria (Maishofen) - Last Minute Salcbursko

Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětské hřiště, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 500 m, vzdálenost od sjezdovky: 1,1 km.

Victoria (Maishofen)

3.4. - 17.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
29 960 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, Victoria (Maishofen), v ubytovacím zařízení Victoria (Maishofen) s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. dubna do neděle 17. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 68 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Victoria (Maishofen), který je aktuálně na prodej online v ceně 29960,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, jaro 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 20 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Gasthof Zur Post - Last Minute Salcbursko

Gasthof Zur Post

19.4. - 26.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
13 020 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Salcbursko, v Gasthof Zur Post, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 19. duben 2022 a návratem/příjezdem: úterý 26. duben 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 84 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13020,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Gasthof Zur Post je 88 % podle referencí od 14 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Wellnesshotel Kendler (Saalbach) - Last Minute Salcbursko

Wellnesshotel Kendler (Saalbach)

12.6. - 19.6.2022
All Inclusive
Vlastní doprava

 
20 899 Kč
17 137 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, v ubytovacím zařízení Wellnesshotel Kendler (Saalbach) s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 12. června do neděle 19. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 138 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Wellnesshotel Kendler (Saalbach) levně se slevou 18 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 17137,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, léto 2022, pobytové zájezdy.

Johannesbad Palace - Last Minute Salcbursko

Klimatizace, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Golf, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Johannesbad Palace

22.6. - 24.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
4 160 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Salcbursko, Johannesbad Palace, v Johannesbad Palace, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 22. červen 2022 a návratem/příjezdem: pátek 24. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 148 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4160,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Johannesbad Palace je 90 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Jagdhof - Last Minute Salcbursko

Jagdhof

17.7. - 21.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 705 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, v ubytovacím zařízení Jagdhof s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 17. července do čtvrtka 21. července 2022. Doprava s příjezdem na místo za 173 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Jagdhof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7705,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, léto 2022, pobytové zájezdy.

Ferienhotel Martinerhof - Last Minute Salcbursko

Ferienhotel Martinerhof

1.8. - 6.8.2022
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
8 750 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Salcbursko, v Ferienhotel Martinerhof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 6. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 188 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8750,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Ferienhotel Martinerhof je 88 % podle referencí od 62 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Gasthof Zur Post - Last Minute Salcbursko

Gasthof Zur Post

4.8. - 8.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 040 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, v ubytovacím zařízení Gasthof Zur Post s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 4. srpna do pondělí 8. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 191 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Gasthof Zur Post levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6040,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 14 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Berghotel Rudolfshütte - Last Minute Salcbursko

Berghotel Rudolfshütte

9.8. - 23.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
29 540 Kč
28 063 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Salcbursko, v Berghotel Rudolfshütte, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 9. srpen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 23. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 196 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 28063,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Berghotel Rudolfshütte je 90 % podle referencí od 78 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 19 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Last Minute Salcbursko. Rezervaci dovolené v lokalitě Salcbursko s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Salcbursko.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Salcbursko 2022 nebo Salcbursko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Salcbursko 2022 nebo First Minute Salcbursko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Salcbursko levně nebo luxusní dovolená Salcbursko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Salcbursko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Salcbursko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Salcbursko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Salcbursko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Salcbursko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Salcbursko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Salcbursko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů