Vyhledávání

Last Minute Salcbursko

Landhaus Lungau (Sankt Michael Im Lungau) - Last Minute Salcbursko

Landhaus Lungau (Sankt Michael Im Lungau)

25.9. - 2.10.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
9 840 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, v ubytovacím zařízení Landhaus Lungau (Sankt Michael Im Lungau) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do soboty 2. října 2021. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Landhaus Lungau (Sankt Michael Im Lungau) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9840,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy.

Gasthof Venedigerblick - Last Minute Salcbursko

Gasthof Venedigerblick

25.9. - 29.9.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 120 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Salcbursko, v Gasthof Venedigerblick, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: středa 29. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6120,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Gasthof Venedigerblick je 78 % podle referencí od 12 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Carossa - Last Minute Salcbursko

Carossa

26.9. - 30.9.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 280 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, v ubytovacím zařízení Carossa s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 26. září do čtvrtka 30. září 2021. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Carossa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6280,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, podzim 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 116 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Carossa - Last Minute Salcbursko

Carossa

26.9. - 2.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 760 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Salcbursko, v Carossa, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 2. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8760,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, pobytové zájezdy, s výlety. Průměrné hodnocení Carossa je 86 % podle referencí od 116 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Gasthof Torrenerhof - Last Minute Salcbursko

TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od sjezdovky: 20 km, vzdálenost od pláže: 3 km.

Gasthof Torrenerhof

29.9. - 3.10.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

 
5 520 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, Gasthof Torrenerhof, v ubytovacím zařízení Gasthof Torrenerhof s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 29. září do neděle 3. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Gasthof Torrenerhof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5520,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 276 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Johannesbad Palace - Last Minute Salcbursko

Klimatizace, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Golf, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Johannesbad Palace

2.10. - 9.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
17 206 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Salcbursko, Johannesbad Palace, v Johannesbad Palace, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. říjen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 9. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 17206,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Johannesbad Palace je 90 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

St. Hubertus - Last Minute Salcbursko

St. Hubertus

2.10. - 16.10.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

 
28 000 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, v ubytovacím zařízení St. Hubertus s počtem hvězdiček: 4, v délce 15 dní (dvoutýdenní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. října do soboty 16. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 9 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu St. Hubertus, který je aktuálně na prodej online v ceně 28000,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Hanneshof - Last Minute Salcbursko

Hanneshof

3.10. - 15.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

19 310 Kč
17 765 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Salcbursko, v Hanneshof, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. říjen 2021 a návratem/příjezdem: pátek 15. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 10 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 8 %, v ceně 17765,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Hanneshof je 100 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Unterhof (Filzmoos) - Last Minute Salcbursko

Unterhof (Filzmoos)

4.10. - 7.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 900 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, v ubytovacím zařízení Unterhof (Filzmoos) s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 4. října do čtvrtka 7. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Unterhof (Filzmoos) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6900,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Jufa Altenmarkt-Zauchensee - Last Minute Salcbursko

TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 1,5 km.

Jufa Altenmarkt-Zauchensee

9.10. - 13.10.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 760 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Salcbursko, JUFA Altenmarkt-Zauchensee, v Jufa Altenmarkt-Zauchensee, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. říjen 2021 a návratem/příjezdem: středa 13. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 16 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5760,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Jufa Altenmarkt-Zauchensee je 90 % podle referencí od 9 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Gasthof Torrenerhof - Last Minute Salcbursko

TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 2 km, vzdálenost od sjezdovky: 20 km, vzdálenost od pláže: 3 km.

Gasthof Torrenerhof

12.10. - 16.10.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

 
5 920 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Salcbursko, Gasthof Torrenerhof, v ubytovacím zařízení Gasthof Torrenerhof s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od úterý 12. října do soboty 16. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 19 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Gasthof Torrenerhof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5920,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Salcbursko, podzim 2021/2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 276 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Stefanihof - Last Minute Salcbursko

Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Golf, Surfování, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od pláže: 300 m, vzdálenost od centra města: 200 m, vzdálenost od letiště: 38 km.

Stefanihof

12.10. - 16.10.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
6 880 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Salcbursko, Stefanihof, v Stefanihof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 12. říjen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 16. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 19 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6880,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Salcbursko, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Stefanihof je 88 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 63 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Salcbursko.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Salcbursko v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021/2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Salcbursko.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Salcbursko 2021 nebo Salcbursko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Salcbursko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Salcbursko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Salcbursko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Salcbursko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Salcbursko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Salcbursko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Salcbursko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Salcbursko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.