Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Schladming / Dachstein

Last Minute Schladming / Dachstein

Berghof

1.4. - 2.4.2023
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
 
2 990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein, v ubytovacím zařízení Berghof s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do neděle 2. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Berghof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Schladming / Dachstein, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 13 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Falkensteiner Hotel Schladming - Last Minute Schladming / Dachstein

Falkensteiner Hotel Schladming

1.4. - 4.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 120 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, Falkensteiner Hotel Schladming, v Falkensteiner Hotel Schladming, s 4.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: úterý 4. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 12120,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Schladming / Dachstein, pobytové zájezdy. Speciálně ledovec, s krbem, s masážemi, s restaurací, s vířivkou.

Pichlmayrgut - Last Minute Schladming / Dachstein

Pichlmayrgut

1.4. - 4.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
13 470 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein, v ubytovacím zařízení Pichlmayrgut s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 1. dubna do úterý 4. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Pichlmayrgut, který je aktuálně na prodej online v ceně 13470,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Schladming / Dachstein, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Berghof - Last Minute Schladming / Dachstein

Berghof

2.4. - 3.4.2023
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
 
2 990 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, v Berghof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 2. duben 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 3. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou light all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Schladming / Dachstein, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Berghof je 84 % podle referencí od 13 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ferienalm Schladming - Last Minute Schladming / Dachstein

Ferienalm Schladming

2.4. - 7.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
10 500 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein, Ferienalm Schladming, v ubytovacím zařízení Ferienalm Schladming s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 2. dubna do pátku 7. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Ferienalm Schladming, který je aktuálně na prodej online v ceně 10500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Schladming / Dachstein, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně u jezera, ledovec, rafty, s restaurací, turistika. Na základě recenzí od 41 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ferienalm Schladming - Last Minute Schladming / Dachstein

Ferienalm Schladming

2.4. - 6.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
8 328 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, Ferienalm Schladming, v Ferienalm Schladming, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 2. duben 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 6. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 8328,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Schladming / Dachstein, pobytové zájezdy. Speciálně u jezera, ledovec, rafty, s restaurací, turistika. Průměrné hodnocení Ferienalm Schladming je 90 % podle referencí od 41 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartmány Hubertus - Last Minute Schladming / Dachstein

Apartmány Hubertus

2.4. - 9.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
14 848 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein, v ubytovacím zařízení Apartmány Hubertus s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 2. dubna do neděle 9. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartmány Hubertus, který je aktuálně na prodej online v ceně 14848,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Schladming / Dachstein, jaro 2023, pobytové zájezdy. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Pichlmayrgut - Last Minute Schladming / Dachstein

Pichlmayrgut

2.4. - 8.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
26 940 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, v Pichlmayrgut, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 2. duben 2023 a návratem/příjezdem: sobota 8. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 26940,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Schladming / Dachstein, pobytové zájezdy.

Berghof - Last Minute Schladming / Dachstein

Berghof

3.4. - 4.4.2023
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
 
2 990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein, v ubytovacím zařízení Berghof s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pondělí 3. dubna do úterý 4. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o jarní Super Last Minute zájezd do hotelu Berghof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Schladming / Dachstein, jaro 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 13 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ferienalm Schladming - Last Minute Schladming / Dachstein

Ferienalm Schladming

3.4. - 6.4.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
6 300 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, Ferienalm Schladming, v Ferienalm Schladming, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 3. duben 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 6. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6300,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Schladming / Dachstein, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně u jezera, ledovec, rafty, s restaurací, turistika. Průměrné hodnocení Ferienalm Schladming je 90 % podle referencí od 41 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 1735 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute Schladming / Dachstein. Rezervaci dovolené v lokalitě Schladming / Dachstein s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2023. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Schladming / Dachstein.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Schladming / Dachstein 2023, Schladming / Dachstein Invia, Schladming / Dachstein ubytování, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.