Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Stubaital

Last Minute Stubaital

Brennerspitz

6.2. - 9.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
8 850 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital, v ubytovacím zařízení Brennerspitz s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 6. února do středy 9. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Brennerspitz levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8850,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Stubaital, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 20 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Penzion Danler - Last Minute Stubaital

TV, Lednička, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 100 m, vzdálenost od sjezdovky: 2 km.

Penzion Danler

8.2. - 12.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 160 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Stubaital, Penzion Danler, v Penzion Danler, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 8. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 12. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 14 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5160,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Stubaital, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Penzion Danler je 94 % podle referencí od 3 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartmány Kartnaller - Last Minute Stubaital

TV, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 11 km, vzdálenost od sjezdovky: 11 km.

Apartmány Kartnaller

12.3. - 19.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
9 520 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital, Apartmány Kartnaller, v ubytovacím zařízení Apartmány Kartnaller s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 12. března do soboty 19. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 46 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Apartmány Kartnaller levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9520,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Stubaital, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Appartements Ferienland Stubai - Last Minute Stubaital

Appartements Ferienland Stubai

13.3. - 20.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 440 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Stubaital, v Appartements Ferienland Stubai, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 13. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 20. březen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 47 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6440,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Stubaital, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Appartements Ferienland Stubai je 90 % podle referencí od 11 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Alphof - Last Minute Stubaital

Alphof

14.3. - 21.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
14 880 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital, v ubytovacím zařízení Alphof s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 14. března do pondělí 21. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 48 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Alphof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 14880,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Stubaital, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 25 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Brennerspitz - Last Minute Stubaital

Brennerspitz

16.3. - 20.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
10 520 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Stubaital, v Brennerspitz, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 16. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 20. březen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 50 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 10520,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Stubaital, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Brennerspitz je 86 % podle referencí od 20 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Brennerspitz - Last Minute Stubaital

Brennerspitz

27.3. - 30.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 550 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital, v ubytovacím zařízení Brennerspitz s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 27. března do středy 30. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 61 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Brennerspitz levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7550,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Stubaital, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 20 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Alphof - Last Minute Stubaital

Alphof

15.4. - 18.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 000 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Stubaital, v Alphof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 15. duben 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 18. duben 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 80 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6000,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Stubaital, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Alphof je 88 % podle referencí od 25 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Apartmány Kartnaller - Last Minute Stubaital

TV, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 11 km, vzdálenost od sjezdovky: 11 km.

Apartmány Kartnaller

16.4. - 21.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 790 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital, Apartmány Kartnaller, v ubytovacím zařízení Apartmány Kartnaller s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 16. dubna do čtvrtka 21. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 81 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apartmány Kartnaller levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Stubaital, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Apartmány Kartnaller - Last Minute Stubaital

TV, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 11 km, vzdálenost od sjezdovky: 11 km.

Apartmány Kartnaller

3.5. - 7.5.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
4 440 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Stubaital, Apartmány Kartnaller, v Apartmány Kartnaller, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 3. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 7. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 98 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4440,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Stubaital, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alphof - Last Minute Stubaital

Alphof

14.6. - 19.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
8 280 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Stubaital, v ubytovacím zařízení Alphof s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 14. června do neděle 19. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 140 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Alphof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8280,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Stubaital, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 25 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Brennerspitz - Last Minute Stubaital

Brennerspitz

16.6. - 18.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
5 000 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Stubaital, v Brennerspitz, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 16. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 18. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 142 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5000,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Stubaital, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Brennerspitz je 86 % podle referencí od 20 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 17 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Last Minute Stubaital. Rezervaci dovolené v lokalitě Stubaital s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Stubaital.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Stubaital 2022 nebo Stubaital 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Stubaital 2022 nebo First Minute Stubaital 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Stubaital levně nebo luxusní dovolená Stubaital.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Stubaital si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Stubaital. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Stubaital. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Stubaital, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Stubaital.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Stubaital za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Stubaital.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů