Vyhledávání

Last Minute Štýrsko

Jufa Hotel Vulkanland - Sport-Resort (Gnas) - Last Minute Štýrsko

Jufa Hotel Vulkanland - Sport-Resort (Gnas)

19.6. - 26.6.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
11 431 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Jufa Hotel Vulkanland - Sport-Resort (Gnas) s počtem hvězdiček: 2, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 19. června do soboty 26. června 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Jufa Hotel Vulkanland - Sport-Resort (Gnas) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11431,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, léto 2021, pobytové zájezdy.

Stigenwirth - Last Minute Štýrsko

Stigenwirth

19.6. - 26.6.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 759 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Štýrsko, v Stigenwirth, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 19. červen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 26. červen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12759,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Stigenwirth je 84 % podle referencí od 3 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Jufa Donnersbachwald - Last Minute Štýrsko

Jufa Donnersbachwald

24.6. - 29.6.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
9 190 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Jufa Donnersbachwald s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 24. června do úterý 29. června 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Jufa Donnersbachwald levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9190,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, léto 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Wellnesshotel Allmer - Last Minute Štýrsko

Wellnesshotel Allmer

27.6. - 4.7.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
19 919 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Štýrsko, v Wellnesshotel Allmer, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 27. červen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 4. červenec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 11 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 19919,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy.

Jufa Bad Aussee - Last Minute Štýrsko

Jufa Bad Aussee

28.6. - 2.7.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
9 000 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Jufa Bad Aussee s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 28. června do pátku 2. července 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Jufa Bad Aussee levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9000,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, léto 2021, pobytové zájezdy.

Timmelbauerhof - Last Minute Štýrsko

Timmelbauerhof

30.6. - 7.7.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
13 710 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Štýrsko, v Timmelbauerhof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 30. červen 2021 a návratem/příjezdem: středa 7. červenec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 14 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 13710,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Timmelbauerhof je 80 % podle referencí od 10 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Vip Vstupenky Na F1 - Velká Cena Rakouska 2021 - Last Minute Štýrsko

Vip Vstupenky Na F1 - Velká Cena Rakouska 2021

4.7. - 4.7.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
38 990 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Vip Vstupenky Na F1 - Velká Cena Rakouska 2021 , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od neděle 4. července do neděle 4. července 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Vip Vstupenky Na F1 - Velká Cena Rakouska 2021, který je aktuálně na prodej online v ceně 38990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, léto 2021, sportovní zájezdy, utkání.

Alpengasthof Tanzstatt - Last Minute Štýrsko

Alpengasthof Tanzstatt

4.7. - 7.7.2021
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
3 720 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Štýrsko, v Alpengasthof Tanzstatt, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 4. červenec 2021 a návratem/příjezdem: středa 7. červenec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 18 dní. Pobyt je se stravou formou light all inclusive. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3720,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Tauplitzerhof (Tauplitz) - Last Minute Štýrsko

Tauplitzerhof (Tauplitz)

7.7. - 18.7.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 854 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Tauplitzerhof (Tauplitz) s počtem hvězdiček: 3, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od středy 7. července do neděle 18. července 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 21 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Tauplitzerhof (Tauplitz) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12854,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, léto 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.

Hold - Last Minute Štýrsko

Hold

11.7. - 18.7.2021
Polopenze
Vlastní doprava

13 978 Kč
13 279 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Štýrsko, v Hold, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 11. červenec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 18. červenec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 25 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 13279,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy.

Dachstein - Ramsau Am Dachstein - Last Minute Štýrsko

Dachstein - Ramsau Am Dachstein

11.7. - 15.7.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 000 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Dachstein - Ramsau Am Dachstein , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 11. července do čtvrtka 15. července 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 25 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Dachstein - Ramsau Am Dachstein levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5000,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, léto 2021, pobytové zájezdy.

Jufa Donnersbachwald - Last Minute Štýrsko

Jufa Donnersbachwald

12.7. - 19.7.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 820 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Štýrsko, v Jufa Donnersbachwald, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 12. červenec 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 19. červenec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 26 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8820,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Jufa Donnersbachwald je 92 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 52 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Štýrsko.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Štýrsko v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Štýrsko.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Štýrsko 2021 nebo Štýrsko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Štýrsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Štýrsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Štýrsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Štýrsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Štýrsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Štýrsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Štýrsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Štýrsko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.