Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Štýrsko

Ubytování
TV, Dětské hřiště, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Last Minute Štýrsko

Jufa Pöllau

23.4. - 27.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
8 398 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Jufa Pöllau s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 23. dubna do čtvrtka 27. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní Last Minute zájezd do hotelu Jufa Pöllau, který je aktuálně na prodej online v ceně 8398,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Stigenwirth - Last Minute Štýrsko

Stigenwirth

6.5. - 13.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 770 Kč

Dovolená Rakousko 2023 v lokalitě Štýrsko, v Stigenwirth, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 6. květen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 13. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 37 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 11770,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy.

Best Western Plus Plaza Graz - Last Minute Štýrsko

Best Western Plus Plaza Graz

7.5. - 14.5.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
13 385 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Best Western Plus Plaza Graz s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 7. května do neděle 14. května 2023. Doprava s příjezdem na místo za 38 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Best Western Plus Plaza Graz, který je aktuálně na prodej online v ceně 13385,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Spirodom (Admont) - Last Minute Štýrsko

Spirodom (Admont)

7.5. - 11.5.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
10 986 Kč

Dovolená Rakousko 2023 v lokalitě Štýrsko, v Spirodom (Admont), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 7. květen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 11. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 38 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 10986,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy.

Garni Altneudörflerhof - Last Minute Štýrsko

Garni Altneudörflerhof

11.5. - 14.5.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
4 564 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Garni Altneudörflerhof s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 11. května do neděle 14. května 2023. Doprava s příjezdem na místo za 42 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Garni Altneudörflerhof levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4564,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Fitness, Hotelová restaurace.

Hotel Berghof Mitterberg (Mitterberg) - Last Minute Štýrsko

Hotel Berghof Mitterberg (Mitterberg)

4.6. - 6.6.2023
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
 
5 940 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Štýrsko, Mitterberg, v Hotel Berghof Mitterberg (Mitterberg), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 4. červen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 6. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 66 dní. Pobyt je se stravou formou light all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5940,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy. Speciálně děti zdarma, koupaliště, s krbem, s masážemi, s restaurací, turistika, wellness pobyt.

Dachstein - Ramsau Am Dachstein - Last Minute Štýrsko

Dachstein - Ramsau Am Dachstein

4.6. - 7.6.2023
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
 
3 810 Kč

Dachstein - Ramsau Am Dachstein - informace

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Dachstein - Ramsau Am Dachstein , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 4. června do středy 7. června 2023. Doprava s příjezdem na místo za 66 dní. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Dachstein - Ramsau Am Dachstein levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3810,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, léto 2023, pobytové zájezdy. Speciálně u jezera, koupání, ledovec, s restaurací, s trampolínou, turistika.


FORMA STRAVY

Polopenze PLUS: Strava se podává v hlavní budově. Restaurace je od 10:00 do 14:00 hod zavřená.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti)Hotel nepřijímá žádné platební karty.

POBYT S DĚTMI

v kat. a) Jedno dítě do 12,99 let na přistýlce s polopenzí PLUS zdarma. v kat. b) První dítě do 12,99 let na přistýlce polopenzí PLUS zdarma. Druhé dítě do 2,99 let na přistýlce s All Inclusive zdarma.Dítě zdarma povoleno na pokoji se 2 plně platícími osobami.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

krytý vodní ráj BADE PARADIES & SAUNA-OASE v Ramsau (9 km) - krytý bazén vč. saun a různých atrakcí, letní zábavní park THE BEACH v Ramsau (9 km) - jezero ke koupání, plážový volejbal, velká trampolína, dětské hřiště aj.

PARKOVÁNÍ

zdarma - dle dostupnostiPříjezd po panoramatické silnici za poplatek: 15 Eur / osoba / pobyt. Karta bude vydána v hotelu, děti do 12,99 let bezplatně.

POBYT SE ZVÍŘETEM

9 Eur / den (bez krmení)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% za včasný nákup do 30.4.21 platí v termínech 5.6. - 3.10.21SLEVA 7=6 a následně až 13=12 platí v termínech 5.6. - 26.6. a 4.9. - 3.10.21.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí PLUS:- snídaně bufetové stoly- obědový balíček (hosté si připraví sami u snídaně)- odpoledne káva, čaj a koláč, pro děti zmrzlina (od 14:00 hod)- večeře menu o 3 chodech- denně od 18.00 do 20.00 hod: 2x nápoj (např. pivo, stolní víno, nealko, voda, filtrovaná káva, čaj, žádné lihoviny.BONUSY ZDARMA: Wlan internet v restauraci, parkování

CELKOVÁ KAPACITA

30 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK

2,5 Eur/osoba od 15 let /den

AKČNÍ NABÍDKA

HORSKÝ HOTEL u dolní stanice lanovky na DACHSTEIN

URČITĚ OCENÍTE

Proč horský hotel Dachstein Ramsau:- ideální místo pro vysokohorskou turistiku- ledovec na dosah = letní lyžování

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

hotel má dvě budovy (20 m od sebe vzdálené), recepce, restaurace (uzavřená 10.00 - 14.00 hod), sauna, Wi-Fi internet v restauraci, velká sluneční terasa, dětské hřiště (200 m od hotelu)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel leží v nadmořské výšce 1800 m n. m. v krásném horském prostředí na úpatí Dachsteinu, cca 9 km od Ramsau a 15 km od Schladmingu. Je to ideální výchozí místo pro vysokohorskou turistiku. Lanovka na ledovec Dachstein (1700 - 2700 m n. m.) je pouhých 200 m od hotelu - letní lyžování. Město Ramsau je vzdálené 9 km od hotelu, přístupné po panoramatické mýtné silnici.

Dachstein - Ramsau Am Dachstein - Last Minute Štýrsko

Dachstein - Ramsau Am Dachstein

5.6. - 9.6.2023
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
 
5 080 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Štýrsko, v Dachstein - Ramsau Am Dachstein, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 5. červen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 9. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 67 dní. Pobyt je se stravou formou light all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5080,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy. Speciálně u jezera, koupání, ledovec, s restaurací, s trampolínou, turistika.

Dachstein - Ramsau Am Dachstein - Last Minute Štýrsko

Dachstein - Ramsau Am Dachstein

7.6. - 14.6.2023
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
 
8 890 Kč

Dachstein - Ramsau Am Dachstein - informace

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Dachstein - Ramsau Am Dachstein , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 7. června do středy 14. června 2023. Doprava s příjezdem na místo za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Dachstein - Ramsau Am Dachstein, který je aktuálně na prodej online v ceně 8890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, léto 2023, pobytové zájezdy. Speciálně u jezera, koupání, ledovec, s restaurací, s trampolínou, turistika.


FORMA STRAVY

Polopenze PLUS: Strava se podává v hlavní budově. Restaurace je od 10:00 do 14:00 hod zavřená.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti)Hotel nepřijímá žádné platební karty.

POBYT S DĚTMI

v kat. a) Jedno dítě do 12,99 let na přistýlce s polopenzí PLUS zdarma. v kat. b) První dítě do 12,99 let na přistýlce polopenzí PLUS zdarma. Druhé dítě do 2,99 let na přistýlce s All Inclusive zdarma.Dítě zdarma povoleno na pokoji se 2 plně platícími osobami.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

krytý vodní ráj BADE PARADIES & SAUNA-OASE v Ramsau (9 km) - krytý bazén vč. saun a různých atrakcí, letní zábavní park THE BEACH v Ramsau (9 km) - jezero ke koupání, plážový volejbal, velká trampolína, dětské hřiště aj.

PARKOVÁNÍ

zdarma - dle dostupnostiPříjezd po panoramatické silnici za poplatek: 15 Eur / osoba / pobyt. Karta bude vydána v hotelu, děti do 12,99 let bezplatně.

POBYT SE ZVÍŘETEM

9 Eur / den (bez krmení)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 5% za včasný nákup do 30.4.21 platí v termínech 5.6. - 3.10.21SLEVA 7=6 a následně až 13=12 platí v termínech 5.6. - 26.6. a 4.9. - 3.10.21.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT- ubytování s polopenzí PLUS:- snídaně bufetové stoly- obědový balíček (hosté si připraví sami u snídaně)- odpoledne káva, čaj a koláč, pro děti zmrzlina (od 14:00 hod)- večeře menu o 3 chodech- denně od 18.00 do 20.00 hod: 2x nápoj (např. pivo, stolní víno, nealko, voda, filtrovaná káva, čaj, žádné lihoviny.BONUSY ZDARMA: Wlan internet v restauraci, parkování

CELKOVÁ KAPACITA

30 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK

2,5 Eur/osoba od 15 let /den

AKČNÍ NABÍDKA

HORSKÝ HOTEL u dolní stanice lanovky na DACHSTEIN

URČITĚ OCENÍTE

Proč horský hotel Dachstein Ramsau:- ideální místo pro vysokohorskou turistiku- ledovec na dosah = letní lyžování

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

hotel má dvě budovy (20 m od sebe vzdálené), recepce, restaurace (uzavřená 10.00 - 14.00 hod), sauna, Wi-Fi internet v restauraci, velká sluneční terasa, dětské hřiště (200 m od hotelu)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel leží v nadmořské výšce 1800 m n. m. v krásném horském prostředí na úpatí Dachsteinu, cca 9 km od Ramsau a 15 km od Schladmingu. Je to ideální výchozí místo pro vysokohorskou turistiku. Lanovka na ledovec Dachstein (1700 - 2700 m n. m.) je pouhých 200 m od hotelu - letní lyžování. Město Ramsau je vzdálené 9 km od hotelu, přístupné po panoramatické mýtné silnici.

Dachstein - Ramsau Am Dachstein - Last Minute Štýrsko

Dachstein - Ramsau Am Dachstein

9.6. - 14.6.2023
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
 
6 350 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Štýrsko, v Dachstein - Ramsau Am Dachstein, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 9. červen 2023 a návratem/příjezdem: středa 14. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 71 dní. Pobyt je se stravou formou light all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6350,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy. Speciálně u jezera, koupání, ledovec, s restaurací, s trampolínou, turistika.


Zobrazeno 1-10 z celkem 47 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute Štýrsko. Rezervaci dovolené v lokalitě Štýrsko s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2023. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Štýrsko.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Rakousku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Rakousku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Štýrsko 2023, Štýrsko Invia, Štýrsko ubytování, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.