Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Štýrsko

Last Minute Štýrsko

Fast (Wenigzell)

29.1. - 5.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
16 539 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Fast (Wenigzell) s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 29. ledna do soboty 5. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Fast (Wenigzell), který je aktuálně na prodej online v ceně 16539,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, zima 2022, pobytové zájezdy.

Jufa Veitsch - Last Minute Štýrsko

Jufa Veitsch

30.1. - 3.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 030 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2022 v lokalitě Štýrsko, v Jufa Veitsch, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 30. leden 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 3. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6030,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy.

Pension Rötelstein (Ramsau Am Dachstein) - Last Minute Štýrsko

Pension Rötelstein (Ramsau Am Dachstein)

12.2. - 19.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
9 100 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Pension Rötelstein (Ramsau Am Dachstein) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 12. února do soboty 19. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Pension Rötelstein (Ramsau Am Dachstein) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9100,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Gasthof Stockerwirt - Last Minute Štýrsko

Gasthof Stockerwirt

17.2. - 23.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
14 920 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Štýrsko, v Gasthof Stockerwirt, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 17. únor 2022 a návratem/příjezdem: středa 23. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 23 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 14920,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Gasthof Stockerwirt je 90 % podle referencí od 38 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Jufa Judenburg - Last Minute Štýrsko

Jufa Judenburg

19.2. - 26.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
8 111 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Jufa Judenburg , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 19. února do soboty 26. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 25 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Jufa Judenburg levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8111,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, zima 2022, pobytové zájezdy.

Jufa Hotel Vulkanland - Sport-Resort (Gnas) - Last Minute Štýrsko

Vnitřní bazén, Fitness, Dětský bazén

Jufa Hotel Vulkanland - Sport-Resort (Gnas)

20.2. - 24.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
4 867 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Štýrsko, JUFA Hotel Vulkanland - Sport-Resort (Gnas), v Jufa Hotel Vulkanland - Sport-Resort (Gnas), s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 20. únor 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 24. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 26 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4867,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy.

Fast (Wenigzell) - Last Minute Štýrsko

Fast (Wenigzell)

17.3. - 20.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 420 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Fast (Wenigzell) s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 17. března do neděle 20. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 51 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Fast (Wenigzell) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7420,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Roomz Graz - Last Minute Štýrsko

Roomz Graz

20.3. - 24.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
6 518 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Štýrsko, v Roomz Graz, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 20. březen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 24. březen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 54 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6518,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy.

Jufa Veitsch - Last Minute Štýrsko

Jufa Veitsch

27.3. - 31.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 030 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Jufa Veitsch s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 27. března do čtvrtka 31. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 61 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Jufa Veitsch levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6030,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Roomz Graz - Last Minute Štýrsko

Roomz Graz

3.4. - 10.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
11 406 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Štýrsko, v Roomz Graz, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. duben 2022 a návratem/příjezdem: neděle 10. duben 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 68 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11406,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy.

Drei Raben (Graz) - Last Minute Štýrsko

Drei Raben (Graz)

17.4. - 24.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
15 152 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Štýrsko, v ubytovacím zařízení Drei Raben (Graz) s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 17. dubna do neděle 24. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 82 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Drei Raben (Graz), který je aktuálně na prodej online v ceně 15152,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Štýrsko, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Palais Erzherzog Johann - Last Minute Štýrsko

Palais Erzherzog Johann

24.4. - 1.5.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
17 832 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Štýrsko, v Palais Erzherzog Johann, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 24. duben 2022 a návratem/příjezdem: neděle 1. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 89 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 17832,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Štýrsko, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 37 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Last Minute Štýrsko. Rezervaci dovolené v lokalitě Štýrsko s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Štýrsko.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Štýrsko 2022 nebo Štýrsko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Štýrsko 2022 nebo First Minute Štýrsko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Štýrsko levně nebo luxusní dovolená Štýrsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Štýrsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Štýrsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Štýrsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Štýrsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Štýrsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Štýrsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Štýrsko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů