Vyhledávání

Last Minute Tyrolsko

Parkhotel - Last Minute Tyrolsko

Parkhotel

5.8. - 8.8.2021
Light All inclusive
Vlastní doprava

 
5 970 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Tyrolsko, v ubytovacím zařízení Parkhotel s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. srpna do neděle 8. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 10 dní. Tento pobyt je se stravou formou light all inclusive. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Parkhotel levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5970,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Tyrolsko, léto 2021, pobytové zájezdy.

Landhaus Alpenherz - Last Minute Tyrolsko

Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Bar, Wifi zdarma

Landhaus Alpenherz

5.8. - 8.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 225 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Tyrolsko, Alpenherz, v Landhaus Alpenherz, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 8. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 10 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5225,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Tyrolsko, pobytové zájezdy.

Ac Innsbruck - Last Minute Tyrolsko

Ac Innsbruck

8.8. - 12.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

13 447 Kč
10 623 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Tyrolsko, v ubytovacím zařízení Ac Innsbruck s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 8. srpna do čtvrtka 12. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 13 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Ac Innsbruck levně se slevou 21 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10623,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Tyrolsko, léto 2021, pobytové zájezdy.

Karwendelhof - Last Minute Tyrolsko

Karwendelhof

8.8. - 15.8.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

23 488 Kč
22 314 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Tyrolsko, v Karwendelhof, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 8. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 15. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 13 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 22314,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Tyrolsko, pobytové zájezdy.

Feichtnerhof - Last Minute Tyrolsko

Feichtnerhof

9.8. - 21.8.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

26 783 Kč
24 640 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Tyrolsko, v ubytovacím zařízení Feichtnerhof s počtem hvězdiček: 4, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od pondělí 9. srpna do soboty 21. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 14 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Feichtnerhof levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 24640,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Tyrolsko, léto 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 12 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Haus Stefanie Seefeld - Last Minute Tyrolsko

Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Golf, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 500 m.

Haus Stefanie Seefeld

11.8. - 23.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
25 460 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Tyrolsko, Haus Stefanie Seefeld, v Haus Stefanie Seefeld, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 11. srpen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 23. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 16 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 25460,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Tyrolsko, pobytové zájezdy, s výlety.

Berghotel Kitzbuhler Alpen - Last Minute Tyrolsko

TV, Dětské hřiště, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od sjezdovky: 100 m.

Berghotel Kitzbuhler Alpen

12.8. - 24.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
33 840 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Tyrolsko, Berghotel Kitzbuhler Alpen, v ubytovacím zařízení Berghotel Kitzbuhler Alpen s počtem hvězdiček: 4, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 12. srpna do úterý 24. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Berghotel Kitzbuhler Alpen, který je aktuálně na prodej online v ceně 33840,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Tyrolsko, léto 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, lyžařské, cyklistické.

Haus Carina Absolute Active Resort (Kirchberg In Tirol) - Last Minute Tyrolsko

Haus Carina Absolute Active Resort (Kirchberg In Tirol)

12.8. - 15.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 878 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Tyrolsko, v Haus Carina Absolute Active Resort (Kirchberg In Tirol), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 12. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 15. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 17 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4878,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Tyrolsko, pobytové zájezdy.

Jufa Wipptal - Last Minute Tyrolsko

TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Golf, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od sjezdovky: 0 m.

Jufa Wipptal

13.8. - 18.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 000 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Tyrolsko, JUFA Wipptal, v ubytovacím zařízení Jufa Wipptal s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 13. srpna do středy 18. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Jufa Wipptal levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8000,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Tyrolsko, léto 2021, pobytové zájezdy.

Tia Monte - Last Minute Tyrolsko

Tia Monte

17.8. - 20.8.2021
All Inclusive
Vlastní doprava

5 564 Kč
5 008 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Tyrolsko, v Tia Monte, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 17. srpen 2021 a návratem/příjezdem: pátek 20. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 22 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 10 %, v ceně 5008,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Tyrolsko, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Tia Monte je 82 % podle referencí od 17 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Haus Stefanie Seefeld - Last Minute Tyrolsko

Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Golf, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 500 m.

Haus Stefanie Seefeld

21.8. - 22.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
1 930 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Tyrolsko, Haus Stefanie Seefeld, v ubytovacím zařízení Haus Stefanie Seefeld s počtem hvězdiček: 4, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 21. srpna do neděle 22. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 26 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Haus Stefanie Seefeld levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1930,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Tyrolsko, léto 2021, pobytové zájezdy, s výlety.

Hocheder - Last Minute Tyrolsko

Hocheder

22.8. - 26.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

9 114 Kč
8 658 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2021 v lokalitě Tyrolsko, v Hocheder, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 22. srpen 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 26. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 27 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 8658,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Tyrolsko, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 67 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Tyrolsko.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Tyrolsko v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Tyrolsko.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Tyrolsko 2021 nebo Tyrolsko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Tyrolsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Tyrolsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Tyrolsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Tyrolsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Tyrolsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Tyrolsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Tyrolsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Tyrolsko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.