Vyhledávání

Flachau v dubnu 2022 - Dovolená a Last Minute Rakousko

Landhaus Innrain - v dubnu

TV, Půjčovna kol, Kuchyňský kout

vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od sjezdovky: 650 m.

Landhaus Innrain

2.4. - 9.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
23 940 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Flachau, Landhaus Innrain, v ubytovacím zařízení Landhaus Innrain s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. dubna do soboty 9. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 167 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Landhaus Innrain, který je aktuálně na prodej online v ceně 23940,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpin Apart - v dubnu

Alpin Apart

2.4. - 9.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
12 005 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Flachau, v Alpin Apart, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. duben 2022 a návratem/příjezdem: sobota 9. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 167 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12005,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, sportovní zájezdy, lyžařské.

Haus Austria (Flachau) - v dubnu

Vnější bazén, TV, Lednička, Dětské hřiště, Kuchyňský kout

Haus Austria (Flachau)

2.4. - 9.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
9 345 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Flachau, Haus Austria (Flachau), v ubytovacím zařízení Haus Austria (Flachau) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. dubna do soboty 9. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 167 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Haus Austria (Flachau) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9345,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Landhaus Innrain - v dubnu

TV, Půjčovna kol, Kuchyňský kout

vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od sjezdovky: 650 m.

Landhaus Innrain

2.4. - 9.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
12 530 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Flachau, Landhaus Innrain, v Landhaus Innrain, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. duben 2022 a návratem/příjezdem: sobota 9. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 167 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 12530,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, sportovní zájezdy, lyžařské.

Haus Austria (Flachau) - v dubnu

Vnější bazén, TV, Lednička, Dětské hřiště, Kuchyňský kout

Haus Austria (Flachau)

9.4. - 16.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
9 345 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Flachau, Haus Austria (Flachau), v ubytovacím zařízení Haus Austria (Flachau) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. dubna do soboty 16. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 174 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Haus Austria (Flachau) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9345,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v dubnu, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Haus Austria (Flachau) - v dubnu

Vnější bazén, TV, Lednička, Dětské hřiště, Kuchyňský kout

Haus Austria (Flachau)

16.4. - 23.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
9 345 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Flachau, Haus Austria (Flachau), v Haus Austria (Flachau), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 16. duben 2022 a návratem/příjezdem: sobota 23. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 181 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 9345,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v dubnu, sportovní zájezdy, lyžařské.


Zobrazeno 1-6 z celkem 6 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Dovolená Flachau v dubnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Flachau v dubnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Rakouska. Ubytování Flachau se stravou. All Inclusive pobyty levně. Flachau v dubnu 2022 - Dovolená a Last Minute Rakousko.

Pokud jste si nevybrali v Flachau v dubnu 2022 - Dovolená a Last Minute Rakousko žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Flachau 2021 nebo Flachau 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Flachau? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Flachau si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Flachau. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Flachau. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Flachau, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Flachau.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Flachau za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Flachau.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.