Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Vorarlbersko

Last Minute Vorarlbersko

Krone

27.1. - 30.1.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 892 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, v ubytovacím zařízení Krone s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 27. ledna do neděle 30. ledna 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Krone levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9892,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Vorarlbersko, zima 2022, pobytové zájezdy.

Alpen Mittagspitze - Last Minute Vorarlbersko

Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Klidná lokalita, Fitness, Zastávka skibusu, Hotelová doprava, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od letiště: 180 km, vzdálenost od sjezdovky: 800 m.

Alpen Mittagspitze

19.2. - 26.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
32 693 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Vorarlbersko, Alpen Mittagspitze, v Alpen Mittagspitze, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 19. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 26. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 25 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 32693,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy.

Klostertaler Hof (Klösterle) - Last Minute Vorarlbersko

Klostertaler Hof (Klösterle)

19.2. - 26.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
17 948 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, v ubytovacím zařízení Klostertaler Hof (Klösterle) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 19. února do soboty 26. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 25 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Klostertaler Hof (Klösterle), který je aktuálně na prodej online v ceně 17948,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Vorarlbersko, zima 2022, pobytové zájezdy.

Klostertaler Hof (Klösterle) - Last Minute Vorarlbersko

Klostertaler Hof (Klösterle)

24.2. - 27.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
8 051 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Vorarlbersko, v Klostertaler Hof (Klösterle), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 24. únor 2022 a návratem/příjezdem: neděle 27. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 30 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8051,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy.

Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports - Last Minute Vorarlbersko

Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports

6.3. - 10.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
10 835 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, v ubytovacím zařízení Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 6. března do čtvrtka 10. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 40 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10835,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Vorarlbersko, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Walisgaden - Last Minute Vorarlbersko

Walisgaden

12.3. - 19.3.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
32 428 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Vorarlbersko, v Walisgaden, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 12. březen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 19. březen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 46 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 32428,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy.

Klostertaler Hof (Klösterle) - Last Minute Vorarlbersko

Klostertaler Hof (Klösterle)

13.3. - 20.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
17 948 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, v ubytovacím zařízení Klostertaler Hof (Klösterle) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 13. března do neděle 20. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Klostertaler Hof (Klösterle), který je aktuálně na prodej online v ceně 17948,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Vorarlbersko, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports - Last Minute Vorarlbersko

Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports

31.3. - 3.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
8 125 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vorarlbersko, v Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 31. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 3. duben 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 65 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8125,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy.

Chalet Resort Montafon - Last Minute Vorarlbersko

Chalet Resort Montafon

2.4. - 9.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
13 650 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, v ubytovacím zařízení Chalet Resort Montafon s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. dubna do soboty 9. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 67 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Chalet Resort Montafon levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13650,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Vorarlbersko, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Alpenhotel Garfrescha - Last Minute Vorarlbersko

TV, Dětský koutek, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 7 km, vzdálenost od letiště: 100 km, vzdálenost od sjezdovky: 0 m.

Alpenhotel Garfrescha

2.4. - 9.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
18 648 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vorarlbersko, Alpenhotel Garfrescha, v Alpenhotel Garfrescha, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. duben 2022 a návratem/příjezdem: sobota 9. duben 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 67 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 18648,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy.

Klostertaler Hof (Klösterle) - Last Minute Vorarlbersko

Klostertaler Hof (Klösterle)

9.4. - 16.4.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
17 948 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, v ubytovacím zařízení Klostertaler Hof (Klösterle) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 9. dubna do soboty 16. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 74 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Klostertaler Hof (Klösterle), který je aktuálně na prodej online v ceně 17948,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Vorarlbersko, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports - Last Minute Vorarlbersko

Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports

17.4. - 21.4.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 873 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vorarlbersko, v Val Blu Resort – Hotel Spa & Sports, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 17. duben 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 21. duben 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 82 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 12873,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 58 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Last Minute Vorarlbersko. Rezervaci dovolené v lokalitě Vorarlbersko s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2022. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Vorarlbersko.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Vorarlbersko 2022 nebo Vorarlbersko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Vorarlbersko 2022 nebo First Minute Vorarlbersko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Vorarlbersko levně nebo luxusní dovolená Vorarlbersko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Vorarlbersko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Vorarlbersko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Vorarlbersko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Vorarlbersko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Vorarlbersko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Vorarlbersko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Vorarlbersko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů