Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Vorarlbersko

Ubytování
TV, Dětský koutek, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma.

Last Minute Vorarlbersko

Alpenhotel Garfrescha

25.9. - 28.9.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
4 770 Kč

Alpenhotel Garfrescha - informace

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, Alpenhotel Garfrescha, v ubytovacím zařízení Alpenhotel Garfrescha s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 25. září do čtvrtka 28. září 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Alpenhotel Garfrescha levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4770,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Vorarlbersko dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt.


Popis hotelu

Alpenhotel Garfrescha se nachází v nadmořské výšce cca. 1500 m nad mořem, nad známou vesnicí St. Gallenkirch, uprostřed krásných hor Montafon. V zimě se k hotelu dostanete pouze lanovkou Garfrescha, v letních měsících můžete během dne využít horskou silnici autem. Alpenhotel Garfrescha díky své ideální poloze umožňuje dělat první ranní stopy ve sněhu v zimě a v létě vyrazit na nádhernou túru nebo túru na horských kolech s prvními slunečními paprsky. Informace pro příjezd: Nachází se v nadmořské výšce 1 500 m přímo uprostřed Silvretta Nova nad vesnicí St. Gallenkirch. Dostanete se k nám autem nebo sedačkovou lanovkou „Garfrescha Bahn“ (jízdenku na lanovku na výstup lanovkou musí zaplatit host v údolní stanici. Příjezd lanovkou Garfrescha je možný nejpozději do 16:00 ). Informace pro hosta týkající se příjezdu: Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k naší speciální poloze s přístupem přes soukromou alpskou silnici doporučujeme příjezd pouze za denního světla. Přístup do hotelu je povolen s platnou rezervací. Pokud přijedete autem, bude za alpské parkoviště účtováno 3 EUR / den. POZOR: Vzhledem k naší poloze ne všechny pokoje mají k dispozici parkovací místa. Příjezd a odjezd je možný kdykoli, ale v závislosti na situaci rezervace může být nutné zaparkovat auto u dolní stanice sedačkové lanovky. Doporučujeme proto přijet do hotelu nejpozději do 16:00, abyste se v případě potřeby dostali k výtahu. K cestě do vesnice Sankt Gallenkirch používejte pouze navigační systémy, protože některé systémy používají nesprávné souřadnice. Ze Sankt Gallenkirch po hlavní silnici z Bludenzu. Na konci vesnice zahněte doprava těsně před benzínovou pumpou a supermarketem MPreis a dostanete se na parkoviště Garfrescha Bahn. Vlevo od sedačkové lanovky přes most vede soukromá silnice velmi strmě a klikatě 600 metrů v nadmořské výšce přes 5,2 km na horu Garfrescha Alp. Pokud přijedete po 16:00, informujte nás prosím na 43 555720009 zařízení / prostředí: comfortabel, vhodné pro rodiny s dětmi, stylové, malé / domácí cílové publikum: sport

Vybavení hotelu

recepce: check-in od 14:00 Uhr, check-in do 10:00 Uhr obecné informace: bota internet: WIFI v hale - zdarma gastronomie: restaurace, bar, terasa domácí zvířata: psi povoleni - na vyžádání způsoby platby: hotovost , Debetní karta, Visa, Mastercard

Wellness zařízení

sauna

Pro rodiny

dětská jídla - na vyžádání, dětská postýlka - na vyžádání, vysoká židle - zdarma

Last Minute Vorarlbersko - Posthotel Rössle

Posthotel Rössle

25.9. - 1.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
9 750 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Vorarlbersko, v resortu Schladming / Dachstein, Posthotel Schladming, v Posthotel Rössle, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 25. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 1. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 9750,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Vorarlbersko Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy.

Last Minute Vorarlbersko - Posthotel Rössle

Posthotel Rössle

26.9. - 5.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
14 607 Kč
13 000 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, v oblasti Schladming / Dachstein, Posthotel Schladming, v ubytovacím zařízení Posthotel Rössle s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od úterý 26. září do čtvrtka 5. října 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Posthotel Rössle levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 13000,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Vorarlbersko dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.

Last Minute Vorarlbersko - Posthotel Rössle

Posthotel Rössle

26.9. - 3.10.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
13 849 Kč
11 910 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Vorarlbersko, v resortu Schladming / Dachstein, Posthotel Schladming, v Posthotel Rössle, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 26. září 2023 a návratem/příjezdem: úterý 3. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 14 % je nyní aktuálně v ceně 11910,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Vorarlbersko Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy.

Last Minute Vorarlbersko - St. Josefsheim

St. Josefsheim

28.9. - 1.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 702 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, v ubytovacím zařízení St. Josefsheim , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 28. září do neděle 1. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu St. Josefsheim levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3702,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Vorarlbersko dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
TV, Animační programy, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Last Minute Vorarlbersko - Gasthof Spullersee

Gasthof Spullersee

28.9. - 7.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
9 438 Kč
8 400 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Vorarlbersko, Gasthof Spullersee, v Gasthof Spullersee, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. září 2023 a návratem/příjezdem: sobota 7. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 11 % je nyní aktuálně v ceně 8400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Vorarlbersko Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, turistika, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Gasthof Spullersee je 92 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Last Minute Vorarlbersko - Posthotel Rössle

Posthotel Rössle

29.9. - 2.10.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
5 955 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, v oblasti Schladming / Dachstein, Posthotel Schladming, v ubytovacím zařízení Posthotel Rössle s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 29. září do pondělí 2. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Posthotel Rössle levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5955,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Vorarlbersko dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.

Last Minute Vorarlbersko - Posthotel Rössle

Posthotel Rössle

29.9. - 4.10.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 925 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Vorarlbersko, v resortu Schladming / Dachstein, Posthotel Schladming, v Posthotel Rössle, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 29. září 2023 a návratem/příjezdem: středa 4. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 9925,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Vorarlbersko Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy.

Ubytování
TV, Animační programy, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Gasthof Spullersee

Gasthof Spullersee

29.9. - 2.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 214 Kč
3 150 Kč

Gasthof Spullersee - informace

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vorarlbersko, Gasthof Spullersee, v ubytovacím zařízení Gasthof Spullersee s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 29. září do pondělí 2. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Gasthof Spullersee levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 3150,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Vorarlbersko dovolená 2023/2024, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, turistika, wellness pobyt. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Popis hotelu

Gasthof Spullersee se nachází v klidné oblasti Wald am Arlberg a je ideálním výchozím bodem pro širokou škálu aktivit. Vstup do oblasti aktivit a pěší turistiky Sonnenkopf je 400 m od hotelu. Odtud můžete v létě vyrážet na pěší túry a v zimě na lyžařské túry. Rychle se však dostanete také do fascinující lyžařské oblasti Arlberg se známými středisky zimních sportů Stuben, St. Anton a Zürs/Lech. Odpovídající zastávka skibusu je přímo před domem. zařízení / Prostředí: pohodlné, přátelské k rodině, rustikální, malé / domácké cílové publikum: sport

Vybavení hotelu

recepce: přihlášení od 15:00 Uhr, odhlášení do 10:00 Uhr parkování: parkoviště - zdarma obecné informace: hotelová hala / lobby, společenská místnost, botna internet: WIFI v hale - zdarma gastronomie : restaurace, bar, terasa politika kouření: nekuřácký pokoj domácí zvířata: psi povoleni - na vyžádání způsoby platby: hotovost, debetní karta, Visa, Mastercard

Wellness zařízení

sauna

Pro rodiny

dětská postýlka - na vyžádání, vysoká židle - zdarma

Falkensteiner Montafon

Falkensteiner Montafon

29.9. - 5.10.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
35 400 Kč
30 090 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Vorarlbersko, Falkensteiner Montafon, v Falkensteiner Montafon, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 29. září 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 5. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 15 % je nyní aktuálně v ceně 30090,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Vorarlbersko Last Minute Vorarlbersko, pobytové zájezdy. Speciálně cestovní pojištění, s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.


Zobrazeno 1-10 z celkem 131 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute Vorarlbersko. Rezervaci dovolené v lokalitě Vorarlbersko s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2023/2024. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Vorarlbersko.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Vorarlbersko 2023 nebo Vorarlbersko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Vorarlbersko 2023 nebo First Minute Vorarlbersko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Vorarlbersko levně nebo luxusní dovolená Vorarlbersko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Vorarlbersko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Vorarlbersko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Vorarlbersko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Vorarlbersko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Vorarlbersko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Vorarlbersko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Vorarlbersko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.