Vyhledávání dovolené v Rakousku

Zájezdy do Rakouska 2022

Zájezdy do Rakouska 2022

Jednodenní Lyžování Hochkar

12.2. - 12.2.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
790 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hochkar, v ubytovacím zařízení Jednodenní Lyžování Hochkar , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 12. února do soboty 12. února 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 18 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Jednodenní Lyžování Hochkar levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Páteční Vídeň - Zájezdy

Páteční Vídeň

18.2. - 18.2.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
440 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2022 v lokalitě Vídeň, v Páteční Vídeň, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 18. únor 2022 a návratem/příjezdem: pátek 18. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 24 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 440,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, poznávací zájezdy.

Penzion Inge - Zájezdy

Penzion Inge

20.2. - 25.2.2022
Polopenze
Autobus

 
 
8 095 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hinterstoder, v ubytovacím zařízení Penzion Inge s počtem hvězdiček: 2, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 20. února do pátku 25. února 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 26 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Penzion Inge levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8095,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 19 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Penzion Inge - Zájezdy

Penzion Inge

25.2. - 27.2.2022
Polopenze
Autobus

 
 
3 630 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Hinterstoder, v Penzion Inge, s 2 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 25. únor 2022 a návratem/příjezdem: neděle 27. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 31 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3630,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Penzion Inge je 84 % podle referencí od 19 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Penzion Inge - Zájezdy

Penzion Inge

11.3. - 13.3.2022
Polopenze
Autobus

 
 
3 630 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Hinterstoder, v ubytovacím zařízení Penzion Inge s počtem hvězdiček: 2, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 11. března do neděle 13. března 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 45 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Penzion Inge levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3630,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 19 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Do Vídně k moři a za motýlími křídly - Zájezdy

Do Vídně k moři a za motýlími křídly

30.4. - 30.4.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
460 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vídeň, v Do Vídně k moři a za motýlími křídly, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 30. duben 2022 a návratem/příjezdem: sobota 30. duben 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 95 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 460,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, poznávací zájezdy.

Sobotní Vídeň | Jedeme až do centra města! - Zájezdy

Sobotní Vídeň | Jedeme až do centra města!

21.5. - 21.5.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
440 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vídeň, v ubytovacím zařízení Sobotní Vídeň | Jedeme až do centra města! , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 21. května do soboty 21. května 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 116 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Sobotní Vídeň | Jedeme až do centra města! levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 440,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Vídeňské lesoparky a Wotruba Kirche - Zájezdy

Vídeňské lesoparky a Wotruba Kirche

28.5. - 28.5.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
480 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vídeň, v Vídeňské lesoparky a Wotruba Kirche, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 28. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 28. květen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 123 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 480,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, poznávací zájezdy.

Páteční Vídeň - Zájezdy

Páteční Vídeň

3.6. - 3.6.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
440 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vídeň, v ubytovacím zařízení Páteční Vídeň , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od pátku 3. června do pátku 3. června 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 129 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Páteční Vídeň levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 440,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Dětský den ve Vídni - Zájezdy

Dětský den ve Vídni

4.6. - 4.6.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
460 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vídeň, v Dětský den ve Vídni, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 4. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 130 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 460,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, poznávací zájezdy.

Do Vídně k moři a za motýlími křídly - Zájezdy

Do Vídně k moři a za motýlími křídly

2.7. - 2.7.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
460 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vídeň, v ubytovacím zařízení Do Vídně k moři a za motýlími křídly , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 2. července do soboty 2. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 158 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Do Vídně k moři a za motýlími křídly levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 460,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.

Poznávací Vídeň - Zájezdy

Poznávací Vídeň

8.9. - 8.9.2022
Bez stravy
Autobus

 
449 Kč
404 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Vídeň, v Poznávací Vídeň, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 8. září 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 8. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 226 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 10 % je nyní aktuálně v ceně 404,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 16 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Zájezdy do Rakouska s garancí nejnižší ceny. Nabídka 13583 zájezdů do Rakouska 2022. Zájezdy do Rakouska 2022.

Pokud jste si nevybrali v Zájezdy do Rakouska 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Rakousko 2022 nebo Rakousko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Rakousko 2022 nebo First Minute Rakousko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Rakousko levně nebo luxusní dovolená Rakousko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Rakousko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Rakousko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Rakousko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Rakousko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Rakousko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Rakousko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Rakousko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů