Vyhledávání dovolené v Rakousku

Zájezdy do Rakouska 2022/2023

Zájezdy do Rakouska 2022/2023

Viedeň múzejná

26.10. - 26.10.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
962 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vídeň, v ubytovacím zařízení Viedeň múzejná , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od středy 26. října do středy 26. října 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 23 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Viedeň múzejná levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 962,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, podzim 2022/2023, poznávací zájezdy.

Vánoční Vídeň - Adventní Zájezdy Z Olomouce - Rakousko Zájezdy

Vánoční Vídeň - Adventní Zájezdy Z Olomouce

26.11. - 26.11.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
750 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Štýrsko, v Vánoční Vídeň - Adventní Zájezdy Z Olomouce, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 26. listopad 2022 a návratem/příjezdem: sobota 26. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 54 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 750,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, poznávací zájezdy.

Adventní Vídeň - Rakousko Zájezdy

Adventní Vídeň

17.12. - 17.12.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
390 Kč

Adventní Vídeň - informace

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Vídeň, v ubytovacím zařízení Adventní Vídeň , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 17. prosince do soboty 17. prosince 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 75 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Vídeň levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, zima 2022/2023, poznávací zájezdy, adventní.


1. - 1. den

1. den::

- odjezd v nočních hodinách

- příjezd do Vídně mezi 8:00 – 9:00 hodinou, pěší procházka – přírodovědné muzeum, pomník Marie Terezie, kunsthistorické muzeum, dále okolo parlamentu k radnici Burgtheater, Hofburg, přes širokou ulici Graben ke katedrále sv. Štěpána a pak dále k opeře

- poté osobní volno – návštěva vánočních trhů, kromě možnosti zakoupit například pozlacené svíčky, vánoční ozdoby z kovu či skla, malé betlémy, parfémy, šperky a knihy, můžete ochutnatvýbornýpravý vídeňský preclík z koblihového těsta či velkou cukrovou vatu nebo navštívit stánek s uzeninami a masitými výrobky

- odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách

Ubytování
Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tobogány, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Ferienalm Schladming - Rakousko Zájezdy

Ferienalm Schladming

14.1. - 21.1.2023
Snídaně
Autobus

 
 
13 090 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, Ferienalm Schladming, v Ferienalm Schladming, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 14. leden 2023 a návratem/příjezdem: sobota 21. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 103 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 13090,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Průměrné hodnocení Ferienalm Schladming je 90 % podle referencí od 37 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Neue Post - Rakousko Zájezdy

Neue Post

14.1. - 18.1.2023
Snídaně
Autobus

 
9 959 Kč
9 660 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein, v ubytovacím zařízení Neue Post s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 14. ledna do středy 18. ledna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 103 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Neue Post levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9660,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, s výlety.

Neue Post - Rakousko Zájezdy

Neue Post

18.1. - 21.1.2023
Snídaně
Autobus

 
7 938 Kč
7 620 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, v Neue Post, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 18. leden 2023 a návratem/příjezdem: sobota 21. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 107 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 4 % je nyní aktuálně v ceně 7620,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy, s výlety.

Jednodenní lyžování Bad Gastein - Rakousko Zájezdy

Jednodenní lyžování Bad Gastein

21.1. - 21.1.2023
Bez stravy
Autobus

 
 
1 190 Kč

Jednodenní lyžování Bad Gastein - informace

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Bad Gastein, v ubytovacím zařízení Jednodenní lyžování Bad Gastein , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 21. ledna do soboty 21. ledna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 110 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Jednodenní lyžování Bad Gastein levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1190,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, zima 2022/2023, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.


Program

Odjezd v pozdních nočních hodinách dle nástupního místa. Příjezd do Bad Gastein v ranních hodinách / 07:30 cca. Následuje čas na převlečení a přípravu na celodenní lyžování. Autobus vás vysadí hned u sjezdovek, tedy můžete využít zázemí autobusu i během dne. Sraz u autobusu v 16:30, abyste měli čas si vychutnat horný svařený nápoj. Odjezd autobusu cca 17:00.
O areálu:
Skiareál Stubnerkogel v obci Bad Gastein neslibuje jen dechberoucí 360° panoramatický výhled na okolní horskou krajinou, ale zároveň má pro každého lyžaře něco. Vrcholem je mimořádný, 140 metrů dlouhý visutý most, který ční nad 28 metrů vysokou propastí. Visutý most patří k těm nejvýše položeným v celé Evropě a je zárukou adrenalinu i rozklepaných kolen, a navíc nabízí snový výhled na hory, které horu obklopují. Vyhlídková plošina Glocknerblick leží v bezprostřední blízkosti horní stanice lanovky Stubnerkogelbahn a je opravdu neobyčejná. Jak její jméno napovídá, naskytne se Vám z ní v zimě i v létě snový výhled na Großglockner, nejvyšší horu Rakouska, sahající do výšky 3.798 metrů nad mořem.
Ve skiareálu Schlossalm v obci Bad Hofgastein si na své přijde každý: ať už hledá akci nebo zábavu na funslope či závodění na Skimovie – permanentní závodní trase s videozáznamem. Funslope meří 650 metrů a ve skiareálu Schlossalm pobaví celou rodinu. Najdete na ní spoustu kickers, butter-boxů, tunel i zábavné parkury a spolu se Skimovie patří k oblíbeným atrakcím ve skiareálu Schlossalm. Freerideři, kteří hledají zábavu mimo sjezdovku, rovněž nepřijdou zkrátka. Kromě mnoha freeridových svahů se zde nachází i oficiální lyžařská trasa, bez nebezpečí laviny.
Ta začíná přímo u horní stanice lanové dráhy Kaserebenbahn a vede do lyžařského centra Angertal. Před nástupem na lyžařskou trasu Katstall se, stejně jako ve Sportgasteinu, nachází Freeride Info Base, která sportovcům podá potřebné informace. U náročnějších lyžařů je obzvlášť oblíbená Hohe Scharte Nord – s délkou 10,4 km a převýšením 1.440 výškových metrů je jedním z nejdelších sjezdů ve východní části Alp. Široké sjezdovky a sjezdy zajistí prvotřídní lyžařské potěšení a díky Schlossalmbahn jsou dostupné non-stop a ještě rychleji.
(Zdroj: https://www.skiamade.com/cs/Skiarealy/Gastein/Schlossalm-Stubnerkogel)

Cena zahrnuje

  • Dopravu z Prahy do lyžařského střediska Bad Gastein - Schlossalm-Stubnerkogel
  • Přepravu jednoho páru lyží, lyžařských bot a holí
  • Služby technického průvodce
  • Teplý nápoj po lyžování zdarma
  • 1 palubní tašku k přepravě

Cena nezahrnuje

  • Cena 1denního skipasu se skupinovou slevou: 58,50 € dospělá osoba, vratnou zálohu na skipas 3,- €, částka za skipas (včetně vratné zálohy) se bude vybírat v autobuse (z důvodu dosažení této ceny. Plná cena skipasu je 60,50 €. Skipas již klient vrací sám).
  • DĚTI ROČNÍKU 2006-2015 platí 20€ a mládež ročníky 2003-2005 platí 30€
  • Cestovní a úrazové pojištění
Poplatek za skipas je vybírám průvodcem v autobuse. Mějte nachystanou částku přesně. U průvodce není možné platit kartou. Pokud budete hradit kartou na místě, pak Vám nebude na pokladně poskytnuta skupinová cena.

Nástup / Výstup

PRAHA – 23:00 HOD (pátek) PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BENEŠOV – 23:45 HOTEL BENICA, ULICE KE STADIONU
TÁBOR – 00:30 ČERPACÍ STANICE BENZINA, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
ČESKÉ BUDĚJOVICE – 1:30 PARKOVIŠTĚ U HUSOVY TŘÍDY, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ
ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Ubytování
Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tobogány, Klidná lokalita, Zastávka skibusu, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Ferienalm Schladming - Rakousko Zájezdy

Ferienalm Schladming

1.2. - 4.2.2023
Snídaně
Autobus

 
7 635 Kč
6 490 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, Ferienalm Schladming, v Ferienalm Schladming, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. únor 2023 a návratem/příjezdem: sobota 4. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 121 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 15 % je nyní aktuálně v ceně 6490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Průměrné hodnocení Ferienalm Schladming je 90 % podle referencí od 37 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Neue Post - Rakousko Zájezdy

Neue Post

4.2. - 8.2.2023
Snídaně
Autobus

 
11 402 Kč
11 060 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein, v ubytovacím zařízení Neue Post s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. února do středy 8. února 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 124 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Neue Post levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 11060,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, s výlety.

Neue Post - Rakousko Zájezdy

Neue Post

15.2. - 18.2.2023
Snídaně
Autobus

 
8 938 Kč
8 670 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, v Neue Post, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 15. únor 2023 a návratem/příjezdem: sobota 18. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 135 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 8670,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy, s výlety.

Schladmingerhof - Rakousko Zájezdy

Schladmingerhof

18.2. - 22.2.2023
Polopenze
Autobus

 
11 358 Kč
10 790 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Schladming / Dachstein, v ubytovacím zařízení Schladmingerhof s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 18. února do středy 22. února 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 138 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Schladmingerhof levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, s výlety. Na základě recenzí od 15 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Neue Post - Rakousko Zájezdy

Neue Post

25.2. - 1.3.2023
Snídaně
Autobus

 
11 402 Kč
11 060 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Schladming / Dachstein, v Neue Post, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. únor 2023 a návratem/příjezdem: středa 1. březen 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 145 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 11060,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy, s výlety.


Zobrazeno 1-12 z celkem 22 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Zájezdy do Rakouska s garancí nejnižší ceny. Nabídka 6142 zájezdů do Rakouska 2022/2023. Zájezdy do Rakouska 2022/2023.

Pokud jste si nevybrali v Zájezdy do Rakouska 2022/2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Rakousko 2022 nebo Rakousko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Rakousko 2022 nebo First Minute Rakousko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Rakousko levně nebo luxusní dovolená Rakousko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Rakousko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Rakousko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Rakousko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Rakousko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Rakousko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Rakousko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Rakousko.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.