Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Zillertal Arena

Ubytování
TV, Lednička.

Last Minute Zillertal Arena

Pension Reischer

13.10. - 16.10.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 910 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Zell am Ziller, v ubytovacím zařízení Pension Reischer , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 13. října do neděle 16. října 2022. Doprava s příjezdem na místo za 10 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Pension Reischer levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2910,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, podzim 2022/2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
TV, Lednička.

Pension Reischer - Last Minute Zillertal Arena

Pension Reischer

3.11. - 6.11.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 910 Kč

Dovolená Rakousko 2022 v lokalitě Zillertal Arena, Zell am Ziller, v Pension Reischer, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 3. listopad 2022 a návratem/příjezdem: neděle 6. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 31 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2910,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Pension Reischer je 80 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
TV, Lednička.

Pension Reischer - Last Minute Zillertal Arena

Pension Reischer

24.11. - 27.11.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 910 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Zell am Ziller, v ubytovacím zařízení Pension Reischer , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 24. listopadu do neděle 27. listopadu 2022. Doprava s příjezdem na místo za 52 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Pension Reischer levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2910,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, podzim 2022/2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Tobogány, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Landhaus Carla - Last Minute Zillertal Arena

Landhaus Carla

11.12. - 16.12.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
10 700 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Zillertal Arena, Landhaus Carla, v Landhaus Carla, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 11. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: pátek 16. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 69 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 10700,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy, s výlety.

Ubytování
TV, Lednička.

Pension Reischer - Last Minute Zillertal Arena

Pension Reischer

15.12. - 18.12.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 910 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Zell am Ziller, v ubytovacím zařízení Pension Reischer , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 15. prosince do neděle 18. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 73 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Pension Reischer levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2910,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, zima 2022/2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
TV, Lednička, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.

Apartmán Regina (Tuxertal) - Last Minute Zillertal Arena

Apartmán Regina (Tuxertal)

15.12. - 22.12.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
11 998 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Zillertal Arena, Apartmán Regina (Tuxertal), v Apartmán Regina (Tuxertal), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 15. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 22. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 73 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11998,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Apartmán Regina (Tuxertal) je 58 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Tobogány, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Landhaus Carla - Last Minute Zillertal Arena

Landhaus Carla

15.12. - 18.12.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
6 390 Kč

Landhaus Carla - informace

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Landhaus Carla, v ubytovacím zařízení Landhaus Carla s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 15. prosince do neděle 18. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 73 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Landhaus Carla levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, s výlety.


Středisko

Středisko Mayrhofen/Ski Zillertal 3000

Poloha

Hotel se nachází v Mayrhofenu pouhých 100m od centra města. V okolí můžete najít kavárny, restaurace a krytý bazén. Přímo u hotelu je zastávka ski-busu. Lanovka Penkebahn je od hotelu vzdálená 400m. U hotelu také začíná 10km dlouhá turistická stezka, vhodná i pro zimní turistiku.

Vybavení

Recepce, lobby, restaurace, internetový koutek, wellness, patio, úschovna lyží a snowboardů s vyhřívaným místem pro lyžáky a místo pro nabíjení elektrokol.

Ubytování

Typy pokojů:
* Jednolůžkový pokoj v depandaci
* Dvoulůžkový pokoj v depandaci
* Dvoulůžkový pokoj v depandaci s přistýlkou
Vybavení: koupelna, TV, telefon, fén, sezení a balkón. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Snídaně. Ve formě bohatého snídaňového bufetu s bio koutkem.

Sport a zábava

Hotel nabízí návštěvníkům vlastní wellness ( 16:00 - 19:00 ) s finskou saunou, vířivkou, parní lázní, a relaxační místností.

Informace

Check in: od 14:00
Check out: do 10:00
Dětská postýlka: 5€/noc
Domací mazlíček: není možný
Otevírací doba recepce: 8:00-14:00, 18:00-20:00
Pobytová taxa 2,20 €/os/noc není součástí ceny pobytu a je třeba ji uhradit na místě. Děti a mládež do 14,99 let pobytovou taxu neplatí.

Lyžování

Středisko Mayrhofen/Ski Zillertal 3000
nadmořská výška: 630-2500 m. n. m.
Mayrhofen je součástí rozložitého lyžařského areálu Zillertal. Nachází se mezi horami Penkenem a Horbergem. Přestože Mayrhofen má nejvíce červených sjezdovek, najdete zde i težší černé sjezdovky. Areál se dokonce pyšní nejstrmějším upravovaným svahem v Rakousku. Střediska se nemusí bát ani začínající lyžaři, kteří zde najdou i výběr snažších sjezdovek.
Oblast nabízí 40km modrých, 69 km červených a 33 km černých sjezdovek.
K přepravě slouží 9 kabinových lanovek, 17 sedačkových lanovek a 18 vleků.

Vybavení hotelu

  • Wellness 1*
  • WIFI zdarma

Ubytování
Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Tobogány, Bar, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Landhaus Carla - Last Minute Zillertal Arena

Landhaus Carla

16.12. - 22.12.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
12 840 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Zillertal Arena, Landhaus Carla, v Landhaus Carla, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 16. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 22. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 74 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 12840,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy, s výlety.

Ubytování
TV, Lednička, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.

Apartmán Regina (Tuxertal) - Last Minute Zillertal Arena

Apartmán Regina (Tuxertal)

18.12. - 24.12.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
10 875 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Apartmán Regina (Tuxertal), v ubytovacím zařízení Apartmán Regina (Tuxertal) s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 18. prosince do soboty 24. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 76 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Regina (Tuxertal), který je aktuálně na prodej online v ceně 10875,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, zima 2022/2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 58 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Krimmlerfälle - Last Minute Zillertal Arena

Krimmlerfälle

24.12. - 7.1.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
38 160 Kč
36 252 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2022 v lokalitě Zillertal Arena, v Krimmlerfälle, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 24. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: sobota 7. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 82 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 5 % je nyní aktuálně v ceně 36252,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, Silvestr 2022/2023 - silvestrovský pobyt, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Krimmlerfälle je 90 % podle referencí od 49 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
TV, Lednička, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.

Apartmán Regina (Tuxertal) - Last Minute Zillertal Arena

Apartmán Regina (Tuxertal)

24.12. - 31.12.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
17 290 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Apartmán Regina (Tuxertal), v ubytovacím zařízení Apartmán Regina (Tuxertal) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 24. prosince do soboty 31. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 82 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Regina (Tuxertal), který je aktuálně na prodej online v ceně 17290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, zima 2022/2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 58 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
TV, Lednička.

Pension Reischer - Last Minute Zillertal Arena

Pension Reischer

5.1. - 8.1.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 910 Kč

Dovolená Rakousko First Minute 2023 v lokalitě Zillertal Arena, Zell am Ziller, v Pension Reischer, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. leden 2023 a návratem/příjezdem: neděle 8. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 94 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2910,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Pension Reischer je 80 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 71 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Last Minute Zillertal Arena. Rezervaci dovolené v lokalitě Zillertal Arena s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2022/2023. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Zillertal Arena.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Zillertal Arena 2022 nebo Zillertal Arena 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Zillertal Arena 2022 nebo First Minute Zillertal Arena 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Zillertal Arena levně nebo luxusní dovolená Zillertal Arena.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Zillertal Arena si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Zillertal Arena. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Zillertal Arena. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Zillertal Arena, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Zillertal Arena.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Zillertal Arena za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Zillertal Arena.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2022, všechna práva vyhrazena.