Vyhledávání

Last Minute Zillertal Arena

Apartmán Regina (Tuxertal) - Last Minute Zillertal Arena

Apartmán Regina (Tuxertal)

28.7. - 1.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 083 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, v ubytovacím zařízení Apartmán Regina (Tuxertal) s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od středy 28. července do neděle 1. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartmán Regina (Tuxertal) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2083,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, léto 2021, pobytové zájezdy, v přírodě. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 58 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Waldhof - Last Minute Zillertal Arena

Waldhof

29.7. - 1.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

3 959 Kč
3 761 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Zillertal Arena, v Waldhof, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 29. červenec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 1. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 3761,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy.

Haus Lärchenheim - Last Minute Zillertal Arena

TV, Zastávka skibusu

vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od sjezdovky: 250 m.

Haus Lärchenheim

29.7. - 1.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

5 937 Kč
5 640 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Haus Lärchenheim, v ubytovacím zařízení Haus Lärchenheim s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 29. července do neděle 1. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Haus Lärchenheim levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5640,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, léto 2021, pobytové zájezdy.

Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau) - Last Minute Zillertal Arena

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Golf, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 3,5 km, vzdálenost od sjezdovky: 3,5 km.

Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau)

29.7. - 1.8.2021
Polopenze s nápoji
Vlastní doprava

 
6 180 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Zillertal Arena, Mountainclub Hotel Ronach (Wald im Pinzgau), v Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 29. červenec 2021 a návratem/příjezdem: neděle 1. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze s nápoji. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6180,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy.

Gutshof Zillertal - Last Minute Zillertal Arena

Gutshof Zillertal

31.7. - 5.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
13 950 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, v ubytovacím zařízení Gutshof Zillertal s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 31. července do čtvrtka 5. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Gutshof Zillertal levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13950,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, léto 2021, pobytové zájezdy, s výlety.

Krimmlerfälle - Last Minute Zillertal Arena

Krimmlerfälle

31.7. - 7.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

17 424 Kč
16 553 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Zillertal Arena, v Krimmlerfälle, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 31. červenec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 7. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 16553,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Krimmlerfälle je 90 % podle referencí od 45 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Krimmlerfälle - Last Minute Zillertal Arena

Krimmlerfälle

1.8. - 4.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
7 350 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, v ubytovacím zařízení Krimmlerfälle s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. srpna do středy 4. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Krimmlerfälle levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7350,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, léto 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 45 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Apartmán Regina (Tuxertal) - Last Minute Zillertal Arena

Apartmán Regina (Tuxertal)

1.8. - 5.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

1 456 Kč
1 383 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Zillertal Arena, v Apartmán Regina (Tuxertal), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. srpen 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 5. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 1383,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Apartmán Regina (Tuxertal) je 58 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Krimmlerfälle - Last Minute Zillertal Arena

Krimmlerfälle

1.8. - 5.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

9 956 Kč
9 458 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, v ubytovacím zařízení Krimmlerfälle s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. srpna do čtvrtka 5. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Krimmlerfälle levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 9458,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, léto 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 45 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau) - Last Minute Zillertal Arena

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Golf, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 3,5 km, vzdálenost od sjezdovky: 3,5 km.

Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau)

1.8. - 5.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

8 715 Kč
8 279 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Zillertal Arena, Mountainclub Hotel Ronach (Wald im Pinzgau), v Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. srpen 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 5. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně se slevou 5 %, v ceně 8279,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy.

Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau) - Last Minute Zillertal Arena

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Golf, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 3,5 km, vzdálenost od sjezdovky: 3,5 km.

Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau)

1.8. - 8.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

15 251 Kč
14 488 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Mountainclub Hotel Ronach (Wald im Pinzgau), v ubytovacím zařízení Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau) s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. srpna do neděle 8. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Mountainclub Hotel Ronach (Wald Im Pinzgau) levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 14488,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Last Minute Zillertal Arena, léto 2021, pobytové zájezdy.

Alpenwelt Resort Alpenrose - Last Minute Zillertal Arena

TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Fitness, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna lyží, Wifi zdarma

vzdálenost od centra města: 0 m, vzdálenost od letiště: 88 km, vzdálenost od sjezdovky: 50 m.

Alpenwelt Resort Alpenrose

1.8. - 8.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
20 536 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2021 v lokalitě Zillertal Arena, Alpenwelt Resort Alpenrose, v Alpenwelt Resort Alpenrose, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 8. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 20536,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 279 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Last Minute Zillertal Arena.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Zillertal Arena v Rakousku online. Last Minute a First Minute pobyty 2021. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Zillertal Arena.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Proč si nevybrat pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Zillertal Arena 2021 nebo Zillertal Arena 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Zillertal Arena? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Zillertal Arena si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Zillertal Arena. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Zillertal Arena. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Zillertal Arena, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Zillertal Arena.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Zillertal Arena za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Zillertal Arena.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Rakouska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Rakousku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Rakouska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Rakousku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Lastminuterakousko.cz 2021, všechna práva vyhrazena.