Vyhledávání dovolené v Rakousku

Last Minute Zillertal Arena

Last Minute Zillertal Arena

Krimmlerfälle

10.6. - 17.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
16 130 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, v ubytovacím zařízení Krimmlerfälle s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 10. června do soboty 17. června 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Krimmlerfälle, který je aktuálně na prodej online v ceně 16130,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zillertal Arena dovolená 2023, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 51 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Zastávka skibusu, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Wifi zdarma.

Landgut Zapfenhof - Last Minute Zillertal Arena

Landgut Zapfenhof

10.6. - 17.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
21 521 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Zillertal Arena, Landgut Zapfenhof, v Landgut Zapfenhof, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 10. červen 2023 a návratem/příjezdem: sobota 17. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 21521,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zillertal Arena Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy. Speciálně s masážemi, s vířivkou, se saunou, wellness pobyt.

Alpenhof Kristall - Last Minute Zillertal Arena

Alpenhof Kristall

11.6. - 17.6.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
8 940 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, v ubytovacím zařízení Alpenhof Kristall s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 11. června do soboty 17. června 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Alpenhof Kristall, který je aktuálně na prodej online v ceně 8940,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zillertal Arena dovolená 2023, léto 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
TV, Lednička, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.

Apartmán Regina (Tuxertal) - Last Minute Zillertal Arena

Apartmán Regina (Tuxertal)

12.6. - 14.6.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 730 Kč
1 695 Kč

Dovolená Rakousko Super Last Minute 2023 v lokalitě Zillertal Arena, Apartmán Regina (Tuxertal), v Apartmán Regina (Tuxertal), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 12. červen 2023 a návratem/příjezdem: středa 14. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 1695,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zillertal Arena Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Apartmán Regina (Tuxertal) je 58 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
TV, Lednička, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.

Apartmán Regina (Tuxertal) - Last Minute Zillertal Arena

Apartmán Regina (Tuxertal)

13.6. - 15.6.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 730 Kč
1 695 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Apartmán Regina (Tuxertal), v ubytovacím zařízení Apartmán Regina (Tuxertal) s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 13. června do čtvrtka 15. června 2023. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartmán Regina (Tuxertal) levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1695,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zillertal Arena dovolená 2023, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 58 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tobogány, Fitness, Animační programy, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma, Kuchyňský kout.

Das Alpenwelt Resort - Last Minute Zillertal Arena

Das Alpenwelt Resort

15.6. - 20.6.2023
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
11 950 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2023 v lokalitě Zillertal Arena, Das Alpenwelt Resort, v Das Alpenwelt Resort, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 15. červen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 20. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 7 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 11950,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zillertal Arena Last Minute Zillertal Arena, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně koupaliště. Průměrné hodnocení Das Alpenwelt Resort je 92 % podle referencí od 23 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
TV, Lednička, Zastávka skibusu, Domácí zvířata povolena, Wifi zdarma.

Apartmán Regina (Tuxertal) - Last Minute Zillertal Arena

Apartmán Regina (Tuxertal)

15.6. - 17.6.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 730 Kč
1 695 Kč

Rekreace na dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Apartmán Regina (Tuxertal), v ubytovacím zařízení Apartmán Regina (Tuxertal) s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 15. června do soboty 17. června 2023. Doprava s příjezdem na místo za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Apartmán Regina (Tuxertal) levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1695,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zillertal Arena dovolená 2023, léto 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 58 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Klockerhaus - Last Minute Zillertal Arena

Klockerhaus

15.6. - 21.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 427 Kč
9 072 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2023 v lokalitě Zillertal Arena, v Klockerhaus, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 15. červen 2023 a návratem/příjezdem: středa 21. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 7 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 27 % je nyní aktuálně v ceně 9072,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zillertal Arena Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Klockerhaus je 94 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Dětský bazén, Fitness, Zastávka skibusu, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Fun + Spa-Hotel Strass - Last Minute Zillertal Arena

Fun + Spa-Hotel Strass

16.6. - 20.6.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
10 640 Kč

Fun + Spa-Hotel Strass - informace

Rekreace na luxusní dovolené v Rakousku v letovisku Zillertal Arena, Fun + Spa-Hotel Strass, v ubytovacím zařízení Fun + Spa-Hotel Strass s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 16. června do úterý 20. června 2023. Doprava s příjezdem na místo za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Fun + Spa-Hotel Strass, který je aktuálně na prodej online v ceně 10640,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Rakousku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zillertal Arena dovolená 2023, léto 2023, sportovní zájezdy, lyžařské. Speciálně průvodce, s masážemi, s restaurací, wellness pobyt. Na základě recenzí od 4 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Popis hotelu

Zábava

Vybavení hotelu

recepce: přihlášení od 14:00 Uhr, odhlášení do 10:00 Uhr parkování: parkoviště - zdarma, garáž - volitelně za poplatek v resortu, 5,00 EUR za auto a noc obecné informace: hotelová hala / lobby, společenská místnost , diskotéka, počet seminárních a konferenčních místností: 1, vhodné pro vozíčkáře, počet výtahů 1, botna internet: WIFI v celém domě - zdarma gastronomie: snídaňová místnost, restaurace, bar, kavárna, terasa domácí zvířata: domácí zvířata povolena - nepovinné, splatné v resortu, 12,00 EUR za zvíře a noční způsoby platby: hotovost, debetní karta, Visa, Mastercard

Povinné služby - platí se na místě

Turistická daň: 2,20 EUR za osobu a noc (od 15 let)

Služby v ceně

1 x na pokoj a pobyt solná lázeň ve wellness (20 minut) 2 x na osobu a pobyt E-Biketour (po předchozí domluvě, podle dostupnosti) 1 x túra s průvodcem Začátek července - polovina září: měnící se zábavní program

Wellness zařízení

bazén: děti od 14 let. pouze ve společnosti dospělé osoby, lázeňský areál: děti zakázány, krytý bazén 78 m2, parní lázeň, masáže - volitelně za poplatek v resortu, solárium - volitelně za poplatek v resortu, infračervená kabina - zdarma, kosmetické centrum - volitelně za poplatek v letovisku, sauna, finská sauna, bio sauna, whirlpool - zdarma, oblast nahoty

Pro rodiny

dětská postýlka - nepovinná, platí se v resortu, 6,00 EUR za osobu a noc, dětská herna, vysoká židle - zdarma

Pokoje 1

Jednolůžkový pokoj Standardní balkon: min. Kategorie pokojů 18 m2: standardní typ pokoje: jednolůžkový pokoj počet pokojů: ložnice 1, koupelna 1 počet lůžek: jednolůžko 1 obecně: trezor - zdarma, balkon koupelna: WC, sprcha, župan - zdarma , koupací obuv - na vyžádání mediální technologie: telefon, TV, wifi - zdarma

Pokoje 2

Dvoulůžkový pokoj komfortní balkon: min. 28 m2 kategorie pokojů: komfortní pokoj typ: dvoulůžkový pokoj počet pokojů: ložnice 1, koupelna 1 počet lůžek: manželská postel 1 obecně: trezor - zdarma, balkon koupelna: vana / sprcha, WC, župan - zdarma, koupací obuv - na vyžádání mediální technologie: telefon, TV, wifi - zdarma

Ubytování
TV, Lednička.

Pension Reischer - Last Minute Zillertal Arena

Pension Reischer

18.6. - 21.6.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 820 Kč

Dovolená Rakousko Last Minute 2023 v lokalitě Zillertal Arena, Zell am Ziller, v Pension Reischer, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 18. červen 2023 a návratem/příjezdem: středa 21. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 10 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2820,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Rakouska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zillertal Arena Last Minute Zillertal Arena, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Pension Reischer je 80 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 175 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Last Minute Zillertal Arena. Rezervaci dovolené v lokalitě Zillertal Arena s garancí nejnižší ceny online. Last Minute a First Minute pobyty 2023. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Last Minute Zillertal Arena.

Pokud jste si nevybrali v Rakousku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Rakousku? Vybírejte pobyt v Rakousku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Zillertal Arena 2023 nebo Zillertal Arena 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Zillertal Arena 2023 nebo First Minute Zillertal Arena 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Zillertal Arena levně nebo luxusní dovolená Zillertal Arena.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Rakousku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Zillertal Arena si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Rakousku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Rakousku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Rakousku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Zillertal Arena. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Zillertal Arena. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Zillertal Arena, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Rakousku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Rakouska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Rakousku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Zillertal Arena.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Rakousku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Rakousku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Zillertal Arena za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Rakousku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Zillertal Arena.

Zajímá vás jak draho je v Rakousku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Rakousku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Rakousku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Lastminuterakousko.cz 2023, všechna práva vyhrazena.